Косяни скаржаться на графік руху міського транспорту

11.10.2017 · 16:55 · Просмотров - 937

Мешканці мікрорайону Коса скаржаться на графік руху маршруту №15 — до віддаленого мікрорайону курсують всього 2 автобуси. Про це на позачерговій сесії міської ради повідомила депутат від мікрорайону Надія Новак.

Із закінченням курортного сезону транспортне сполучення з «перлиною Бердянська» практично припинилось. Близько 800-сот мешканців мікрорайону стали заручниками кон'юнктури транспортних перевезень в Бердянську.

На прийомі громадян, косяни скаржились на графік руху громадського транспорту, - повідомила представників влади та депутатського корпусу Надія Новак. - Два автобуси, які курсують до мікрорайону не задовольняють потреб мешканців — всі охочі фізично не вміщуються в транспортний засіб. Це питання треба якось вирішити.

Колегу підтримала ще один депутат — Ірина Попова, яка закликала представників влади вирішити проблему і пустити додаткові автобуси на маршрут.

Крім того, Надія Новак передала обурення косян стосовно вартості проїзду на Косу. Якщо на всіх інших маршрутах міського транспорту проїзд коштує 4 гривні, то на Косу — 6. Такий фінансовий розподіл між мешканцями Бердянська косян явно не влаштовує.

Міський голова Володимир Чепурний доручив в триденний термін співробітникам транспортного відділу підготувати вичерпну відповідь на запитання депутатів.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
сегодня, 15 декабря, пятница
вчера, 14 декабря, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
АКЦИЯ от траттории «MILANO» к 3-х летию!
АКЦИЯ от траттории «MILANO» к 3-х летию!

 16 Ноября - 15 Декабря

 Траттория "MILANO" (ул. Довганюка (Орджоникидзе), 66)

Мисс Бердянск 2017
Мисс Бердянск 2017

 16 Декабря

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

50 UAH

Відкриття новорічної ялинки
Відкриття новорічної ялинки

 17 Декабря

 12:00

 Площадь Единства

Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner
Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner

 03 Ноября - 19 Декабря

 Кофе-корнер «Качели» (ул. Горького, 41)

Подробная афиша