Косяни скаржаться на графік руху міського транспорту

11.10.2017 · 16:55 · Просмотров - 846

Мешканці мікрорайону Коса скаржаться на графік руху маршруту №15 — до віддаленого мікрорайону курсують всього 2 автобуси. Про це на позачерговій сесії міської ради повідомила депутат від мікрорайону Надія Новак.

Із закінченням курортного сезону транспортне сполучення з «перлиною Бердянська» практично припинилось. Близько 800-сот мешканців мікрорайону стали заручниками кон'юнктури транспортних перевезень в Бердянську.

На прийомі громадян, косяни скаржились на графік руху громадського транспорту, - повідомила представників влади та депутатського корпусу Надія Новак. - Два автобуси, які курсують до мікрорайону не задовольняють потреб мешканців — всі охочі фізично не вміщуються в транспортний засіб. Це питання треба якось вирішити.

Колегу підтримала ще один депутат — Ірина Попова, яка закликала представників влади вирішити проблему і пустити додаткові автобуси на маршрут.

Крім того, Надія Новак передала обурення косян стосовно вартості проїзду на Косу. Якщо на всіх інших маршрутах міського транспорту проїзд коштує 4 гривні, то на Косу — 6. Такий фінансовий розподіл між мешканцями Бердянська косян явно не влаштовує.

Міський голова Володимир Чепурний доручив в триденний термін співробітникам транспортного відділу підготувати вичерпну відповідь на запитання депутатів.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
сегодня, 20 октября, пятница
вчера, 19 октября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Кубок Бердянска по футболу
Кубок Бердянска по футболу

 13 - 20 Октября

 Стадион "Энергия" (Мелитопольское шоссе, 27)

Азовская Лига КВН
Азовская Лига КВН

 19 - 20 Октября

 18:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

50 UAH

BERDYANSK FASHION DAY
BERDYANSK FASHION DAY

 21 Октября

 16:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Скидка до  50% в Спортландии
Скидка до 50% в Спортландии

 20 - 22 Октября

 с 10:00 до 19:00

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша