Штрафами у виконкомі спонукають людей укладати договори на вивезення сміття

07.12.2017 · 09:49 · Просмотров - 656

Мешканці приватного сектору, підприємці, згідно правил міського благоустрою, мають укладати договори на вивезення твердих побутових відходів. За їх відсутність – адміністративна відповідальність. Серію протоколів з цього приводу розглянули на черговому засіданні адміністративної комісії.

Стихійні звалища, наряду з безпритульними тваринами, одна з найсерйозніших проблем курортного Бердянська. Лише за минулий тиждень з вулиць міста було вивезено 200 кубометрів сміттєзвалищ. Таку цифру на апаратній нараді при міському голові озвучував заступник директора КП «Бердянськекотранс» Олег Оргієць.

Потенційними утворювачами стихійних звалищ вважаються бердянці, які не мають угоди зі спеціалізованим підприємством з вивезення твердих побутових відходів. Співробітники адміністративного відділу виконкому виявляють таких осіб і направляють протоколи на розгляд адміністративної комісії.

На черговому засіданні комісії розглянули 5 протоколів за відсутність договорів зі спеціалізованою організацією. По трьом з них застосовано максимально можливий розмір штрафу – 1360 гривень, одного правопорушника покарали мінімальною сумою – 340 гривень і ще одного попередили усно. В двох останніх випадках, після складання на них адміністративного протоколу, бердянці уклали договори та сплатили борг, тому до них члени комісії були більш поблажливими.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
вчера, 15 декабря, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мисс Бердянск 2017
Мисс Бердянск 2017

 16 Декабря

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

50 UAH

Відкриття новорічної ялинки
Відкриття новорічної ялинки

 17 Декабря

 12:00

 Площадь Единства

Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner
Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner

 03 Ноября - 19 Декабря

 Кофе-корнер «Качели» (ул. Горького, 41)

Киборги
Киборги

 14 - 20 Декабря

 11:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша