Інформація від Бердянського міського центру зайнятості

По материалам Бердянского городского центра занятости
11.01.2018 · 09:49 · Просмотров - 431

Між Бердянським міським центром зайнятості, та Бердянським міськрайонним відділом з питань пробації Міжрегіонального управління Міністерства юстиції України було підписано «Угоду про співпрацю»

Угодою систематизовано перелік послуг, які, спільними зусиллями обох організацій, будуть надаватися особам, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробувальним терміном, а саме:

  • Забезпечення проведення активної профорієнтаційної роботи з молоддю із залученням організацій роботодавців та їх об’єднань, організацій профспілок та їх об’єднань з метою мотивації молоді до вибору робітничих професій, необхідних у реальному секторі економіки регіону.
  • Забезпечення професійного інформування клієнтів, які звертаються до центру зайнятості про можливості здобуття професії.
  • З метою пропаганди професій, які користуються попитом на ринку праці м. Бердянськ організація проведення «презентацій професій».
  • Здійснення систематичного інформування щодо переліку актуальних професій та спеціальностей на ринку праці.
  • Забезпечення проведення для клієнтів циклу семінарів з техніки пошуку роботи, а саме: «Використання джерел інформації про вакансії», «Підготовка резюме», «Співбесіда з роботодавцем» з метою найшвидшого працевлаштування.
  • Розширення доступу засуджених осіб до інформації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю.
  • Фахівці Бердянського міського центру зайнятості сподіваються на плідну співпрацю з метою найскорішого прискорення професійної самовизначеності та подолання безробіття даної категорії населення.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
вчера, 25 апреля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 26 - 27 Апреля

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Ірина Федишин
Ірина Федишин

 27 Апреля

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

150 - 250 грн. UAH

Кращий голос
Кращий голос

 28 Апреля

 12:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

DJ Konstantin Ozeroff
DJ Konstantin Ozeroff

 28 Апреля

 21:00

 КРЦ «Daktus» (ул. Горького, 17а)

Подробная афиша