Бердянці пікетували «корпорацію» Пономарьова. Відбулась сутичка

07.02.2018 · 12:08 · Просмотров - 6257

Ветерани АТО, представники громадськості пікетували офіс «Агрінола» по Мелітопольському шосе. Привід – Ухвала Шевченківського райсуд м. Києва, в якій зазначається про вихід зі строю більше 20 танків ЗСУ через неякісну оливу «Агрінола» та зв’язки з державою-агресором.

Декілька десятків патріотів та учасників АТО висловили свій рішучий протест проти діяльності в місті підприємства, яке, за матеріалами Ухвали суду, постачає неякісну моторну оливу для ЗСУ та співпрацює з державою-агресором. Активісти зібрались поблизу парку ім. Шмідта, після чого вирушили до офісу, в якому зареєстровано «Агрінол».

Під офісом підприємства мітингарів зустріла приватна охорона та помічник народного депутата Олександра Пономарьова Валерія Буханова та депутат облради Олена Бодасюк. На площадці перед офісом організації відбулась сутичка – через натовп активістів, які зібрались послухати позицію підприємства, до представників фірми силовим методом проштовхнулась охорона. Такі дії спровокували сутичку, після чого Олена Бодасюк викликала поліцію. Не виключено, що політик в конфлікті звинуватить патріотів.

В своєму спічі Олена Бодасюк заявила, що виступ народного депутата України Сергія Соболєва – є наклепом. Більше того, Олена Юріївна наголосила, що активісти та нардеп користувались даними «сумнівного джерела». Для депутата Запорізької обласної ради - сайт Єдиного державного реєстру судових рішень, на якому було опубліковано Ухвалу Шевченківського районного суду, є «сумнівним»?

Активіст Віталій Олешко поставив Олені Бодасюк пряме запитання – чи співпрацює фірма «Агрінол» з Російською Федерацією. Після спроби уникнути прямої відповіді, Олена Юріївна відмовилась відповідати на поставлене запитання.

Помічниця нардепа Валерія Буханова на початку спілкування з активістами, намагалась запросити їх для бесіди в офіс. В подальшому вона переконувала патріотів, що якість мастил «Агрінол» підтверджується Міністерством оборони України. Якщо мова йшла, про документ, опублікований на сторінці «Агрінол» в мережі «Фейсбук», наша редакція та дописувачі нашої групи помітили неспівпадіння типу оливи, по яку йдеться в цьому документі з мастилом, яке фігурує в Ухвалі Шевченківського райсуду м. Києва.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
сегодня, 19 февраля, понедельник
17 февраля, суббота
16 февраля, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Бесплатные курсы по верстке
Пятьдесят оттенков свободы
Пятьдесят оттенков свободы

 15 - 21 Февраля

 17:30, 21:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Черная пантера
Черная пантера

 15 - 21 Февраля

 10:00, 12:30, 15:00, 19:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Мини-футбол
Мини-футбол

 24 Января - 24 Февраля

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша