Топ-Топ
Развернуть

Топ-Топ

16 - 18 июня

Подробнее здесь

У Бердянську відбудеться ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "Топ-Топ" та фестиваль для юнацтва та молоді "Зірки Азову"

Міський відділ культури, при підтримці виконавчого комітету Бердянської міської ради, Міністерства культури України, управління культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації, обласного методичного Центру культури і мистецтва вже двадцятий рік проводитиме у Бердянську Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Топ-Топ”.

Головна мета фестивалю - пошук та підтримка молодих талантів, творчих колективів та окремих виконавців серед дітей та підлітків.

Родзинкою фестивалю вже третій рік є проведення фестивалю для юнацтва та молоді «Зірки Азову».

У фестивалі візьмуть участь більш 300 представників юнацтва та молоді. Це 80 творчих колективів та окремих виконавців з різних міст України (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Синельниково, Маріуполь, Токмак та ін.) і, звичайно ж, міста Бердянська. Юні конкурсанти з 17 по 18 червня матимуть можливість позмагатись за жанрами хореографія, вокал, художнє слово. Конкурсні програми проходитимуть у міському Палаці культури.

Оцінювати виконавську майстерність буде компетентне журі. До його складу увійшли фахівці Департаменту туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Вищого училища культури, Заслужені працівники культури України, Заслужений артист України. Голова журі - Сергій Пелюк – директор Запорізького музичного училища ім. П.Майбороди, Заслужений працівник культури України.

Фестиваль триватиме 5 днів, протягом яких учасники відпочинуть на березі ласкавого Азовського моря, візьмуть участь у засіданнях круглих столів, розважальних заходах, відвідують музеї міста.

Відкриття фестивалю відбудеться 16 червня о 18:00 у міському Палаці культури.

Закриття Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості „Топ-Топ” розпочнеться о 18:00 у суботу, 20 червня, урочистим гала-концертом та нагородженням переможців на сцені міського Палацу культури.

Вернуться к афише

На верх