Праздник Хлеба в Бердянске
Развернуть

Праздник Хлеба в Бердянске

12 сентября

с 10:00 до 19:00

Перекресток улиц Коммунаров и Петровского

12 вересня 2015 року в місті Бердянськ (Запорізька область) відбудеться "Свято хліба"!

«Хлібограй» запрошує мешканців та гостей міста на свято, яке вперше буде проведено у Бердянську. Справжньою окрасою та перлиною феєрії українських традицій стане концертна програма ансамблю «Оксамит» з м. Запоріжжя (художній керівник Лариса Купчинська).

Торгівельна марка «Українська здоба» запропонує гостям свята продегустувати та придбати 30 сортів хліба. Заплановано проведення обрядового дійства із випікання весільного караваю, продаж святкової здоби. Всі охочі зможуть навчитись випікати та розписувати пряники.

Метою проведення свята є покращення відношення та усвідомлення до хліба, його духовної та фізичної цінності. Також відбудеться демонстрація-показ моделей вбрання та майстер-клас з побутових танців. Усі присутні зможуть збагатити свої знання про українські традиції.

Отже, на Вас чекають велика концертна програма, майстер-класи, традиційні українські розваги, виставка короваїв, презентація художніх виробів від учасників свята, ярмарок, конкурси, дегустації, тематичні забави для дорослих і діточок та інші цікаві атракції.

Для наймолодших відвідувачів організатори та партнери «Свята хліба "Хлібограй"» приготували низку цікавих забав, веселих конкурсів та виступів творчих колективів.
З радістю запрошуємо Вас на “Хлібограй — 2015”. Приходьте! Буде весело і цікаво!

Вернуться к афише

На верх