«роздІловІ»
Развернуть

«роздІловІ»

20 октября

17:00

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Представлення віртуального простору проекту «роздІловІ» (поезія, музика, відео-арт)

20 жовтня, вівторок, вхід вільний БХМ (Бердянський художній музей), вул. Карла Маркса, 29

Представлення віртуального простору проекту «роздІловІ» (поезія, музика, відео-арт)

за участі автора ідеї та візуалізації проекту Олі Михайлюк (АртПоле, Київ)
модерує Тетяна Манзюк (АртПоле, Київ)

в рамках проекту АРТПОЛЕ:ВХІДнаСХІД, спільної культурної ініціативи
агенції подій АртПоле (Київ) та БХМ (Бердянського художнього музею ім. Бродського)

вона не вкладається в літери, розламує рядки й вихолоджує роздІловІ знаки, дивна річ, котра не надається до переказування, щось на зразок ніжності, хоча не зовсім — ніжність усе таки більш оречевлена… 

В пошуках цієї «дивної речі» вже протягом трьох років і знаходяться учасники проекту «роздІловІ» — Сергій Жадан (поезія), Оля Михайлюк (ідея/візуалізація), Олексій Ворсоба і Влад Креймер (музика), створюючи щоразу нові мелодії й образи.

21 поетично-музична композиція була зафіксована минулої осені в Харкові. Оля Михайлюк і Микола Карабінович створили асоціативне відео до кожної. А в одній з мандрівок-досліджень АртПоле зустріло Лабораторію примх:) — так виникла ідея сайту, де тепер можна буде слухати/читати/дивитися й ділитися почутим, а також дізнаватися роздІловІ плани, що об'єднуватимуть різні міста.

Більше про проект — http://rozdilovi.org/about.html

Оля МИХАЙЛЮК, АртПоле

Автор кількох відео поетичних робіт, зокрема Without You – 2 (текст-голос Юрій Андрухович, музика Karbido) — однієї з перших українських робіт, що увійшли до програми міжнародного фестивалю відео-поезії ZEBRA (Берлін). Режисер вистави «Альберт, Або найвища форма страти» (за участі Юрія Андруховича, Уляни Горбачевської та Марка Токара) та ін.

 

ТЕТЯНА МАНЗЮК, АртПоле

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім. Шевченка за спеціальністю "Зв'язки з громадськістю". З 2010 року займається координуванням проектів агенції «АртПоле».


 

Запитання за телефонами: 067 914 1403  Мирослава Ганюшкіна, АртПоле
                                          050 415 3724,098 273 2084  Анна Іовова

Культурний проект  «АРТПОЛЕ: ВХІДнаСХІД» у 2015 році проводиться в рамках проекту Украіїнська ініціатива я громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).         

Вернуться к афише

На верх