УЗБЕРЕЖЖЯ
Развернуть

УЗБЕРЕЖЖЯ

10 - 30 ноября

(ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

В рамках проекту АРТПОЛЕ:ВХІДнаСХІД, спільної культурної ініціативи агенції подій АртПоле (Київ) та БХМ (Бердянського художнього музею ім. Бродського)

10 листопада, вівторок, вхід вільний
БХМ (Бердянський художній музей), вул. Карла Маркса, 29
17:00 — відкриття фотовиставки УЗБЕРЕЖЖЯ
Вадим Ільков (Київ), Сергій Кравченко (Мінськ)

Обидва фотографи провели в Бердянську близько тижня — в рамках своєрідної творчої резиденції. Інших рамок не було — не було заданої теми, формату виставки, визначеної кількості фотографій. Обидва побачили УЗБЕРЕЖЖЯ, з притаманними йому рисами різноманітності, взаємопроникнення і співіснування.

Вадим ІЛЬКОВ

Народився в Донецьку, живе і працює в Києві. Оператор-постановник багатьох документальних та анімаційних стрічок як на базі кіностудії ім. Довженка, так і незалежного виробництва. В рамках проекту «АРТПОЛЕ: ВХІДнаСХІД» представляв свою першу режисерську роботу — Вальс «Алчевськ». «Узбережжя» Вадима Ількова — це серія чорно-білих фото з лаконічними підписами.

Сергій КРАВЧЕНКО

Відомий в Україні як один з музикантів інструментального тріо Port Mone, Сергій вперше з’являється в новій ролі — фотографа. І автора текстів: «На Азовском море до этого раза я был в пятилетнем возрасте. Мне тогда все очень понравилось, несмотря на то, что я чуть не утонул, свалившись с матраса. Конечно же, мне очень хотелось увидеть это светлое побережье снова. Получилось. Через 28 лет. И Бердянск, по количеству дней, проведенных мною в нем, оказался на третьем месте среди городов, в которых я вообще бывал. Так что получилось своеобразное погружение — будто снова свалившись с матраса, я утонул в красоте.

Вернуться к афише

На верх