Шахматы
Развернуть

Шахматы

22 - 24 апреля

(Труда/Ля-Сейнская, 2)

Дитячий обласний шаховий турнір пам’яті Є. М. Руднєвої

Дата проведення: 22-24 квітня 2016р.  
Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості, каб. 31
Учасники заходу:
вихованці гуртка «Ерудит»  ЦДЮТ ( керівник Дибцева Ірина Вікторівна);
запрошені – шахісти м. Бердянська, Запоріжжя, Токмака, Енергодара, Оріхова

Шаховий турнір пройде з 22 по 24 квітня у ЦДЮТ і збере багатьох школярів міста Бердянська, Запоріжжя, Токмака, Енергодара, Оріхова, батьків та усіх уболівальників.
Турнір буде складатися з чотирьох окремих категорій – початківці, шахісти, що мають перший юнацький розряд, та категорії з третім та другим розрядом відповідно. Змагання проходитиме у 7 турів.  Діти матимуть змогу підтвердити або підвищити свої спортивні досягнення.

Змагання розпочнеться 22 квітня о 15.00 з привітання учасників та розповіді про життя та подвиг Є. М. Руднєвої, після чого юні шахісти зіграють перші дві партії турніру. Наступні дві партії відбудуться у суботу 23 квітня з 10.00 до 13.00. У перерві між турами майбутні чемпіони матимуть змогу відвідати пам’ятні місця Бердянська, відпочити. А о 15.00 вони продовжать боротьбу за перемогу. Останні дві партії буде зіграно у неділю 24 квітня з 9.00. Закриття турніру, підведення підсумків та оголошення переможців відбудеться 24 квітня о 13.00. Найкращі спортсмени  будуть нагороджені почесними грамотами та медалями.

Вернуться к афише

На верх