Бердянськ: різні обличчя одного міста
Развернуть

Бердянськ: різні обличчя одного міста

22 апреля

открытие в 17:00

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Саме таку назву має проект, ініціаторами якого є Бердянський художній музей імені Бродського, Польське культурно-освітнє товариство “Відродження” та Гуманітарна фундація “Helper UA”.

«Бердянськ: різні обличчя одного міста». Саме таку назву має проект, ініціаторами якого є Бердянський художній музей імені Бродського, Польське культурно-освітнє товариство “Відродження” та Гуманітарна фундація “Helper UA”.

Захід відбуватиметься при підтримці та за участю Генерального консула Польші в Харкові Януша Яблонського. Поляки Бердянська презентують польську громаду. Учасники заходу матимуть змогу дізнатися про складні долі поляків Приазов'я, які потрапили на азовське узбережжя з далекого Сибіру, Львова, Донбасу, Вільнюса, переглянути відеоматеріали про культурну діяльність польської громади на сучасному етапі, зануритися в атмосферу польських традицій і почути себе частинкою єдиного організму — міста Бердянська.

Такого типу заходи мають сприяти формуванню у свідомості пересіченого глядача сприйняття міського простору як сукупності цілком відмінних складових, певної етнокультурної мозаїки, своєрідної єдності різнорідностей. Організатори намагатимуться залучати до участі у проекті видатних і звичайних бердянців, художні колективи і фольклорні ансамблі національних організацій поліетнічного північного Приазов'я.
Куратор проекту гол. зберігач фондів Мириленко Галина

Вернуться к афише

На верх