Вторая годовщина АЗОВа
Развернуть

Вторая годовщина АЗОВа

05 мая

АЗОВ СВЯТКУВАТИМЕ ДРУГУ РІЧНИЦЮ ІСНУВАННЯ У БЕРДЯНСЬКУ - КЛЮЧОВОМУ МІСТІ В ІСТОРІЇ ПОЛКУ

3 травня 2014 року менше сотні «чорних чоловічків» на чолі з Андрієм Білецьким приїхало до Бердянську. На той час над містом нависла загроза захоплення проросійськими сепаратистами, що вже відбувалося в сусідньому Маріуполі.

Українські добровольці не допустили, щоб до Бердянську прийшли ті жахи війни, які відчув на собі Маріуполь. З Бердянську відправлялося 47 чорних чоловічків, а повернулися вони вже як бійці батальйону особливого призначення МВС.

5 травня 2014 року постав батальйон АЗОВ. Перше місце базування АЗОВу знаходилося в Бердянській будівлі пансіонату «Домик у моря». Згодом місцем дислокування була база відпочинку «Бриз». Азовці перекрили канал надходження зброї до сепаратиського підпілля Бердянську і взяли під охорону місто. Саме з бази «Бриз» відправлявся АЗОВ на визволення Маріуполя, яке стало ключовою подією у очищенні Сходу України від російських окупантів.

Сьогодні в Бердянську вирує мирне життя завдяки подвигу Азовців. Цивільний Корпус АЗОВ займається поверненням Бердянську його українського духу, плеканням нової еліти України, консолідуючи патріотично налаштованих і бажаючих змін мешканців Бердянська.

Бердянськ назавжди залишиться ключовим містом в історії АЗОВу і Азовського руху. В наших руках дати світле майбутнє українському Бердянську в Великій Україні.

Вернуться к афише

На верх