Покровський ярмарок
Развернуть

Покровський ярмарок

22 октября

10:00

Площадь возле ГДК

Він проходитиме 22 жовтня з 10:00 на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г. Шевченко.

Комунальне підприємство “Аншлаг” запрошує бердянців на великий Покровський ярмарок. Він проходитиме 22 жовтня з 10:00 на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г. Шевченко. Фрукти, овочі, олія та вершкове масло, борошно, мед, крупи, яйця, ковбасні та хлібобулочні вироби, торти, тістечка та багато іншого і все без посередників запропонують бердянцям найбільші виробничі підприємства зі всієї Запорізької області. У ярмарку також візьмуть участь регіональні виробники косметики, одягу, меблів, вхідних дверей та сувенірів.

На площі перед міським Палацом культури будуть також проводитися майстер-класи з кування по металу, виставка зброї запорізьких козаків і експозиція гетьманської слави.

Для тих, хто зголодніє, працюватиме фуд-зона, де можна буде придбати варені раки, баварські ковбаски, крильця на грилі, люля-кебаб, піцу, каву і молочні коктейлі. На сцені виступатимуть вже знайомі та  улюблені рок-групи, музичні і танцювальні колективи міста.

Організатори Покровського ярмарку КП "Аншлаг" та Бердянський відділ культури запрошують усіх бердянців та гостей міста до міського Палацу культури 22 жовтня о 10:00.

Вернуться к афише

На верх