Зорепад
Развернуть

Зорепад

18 октября

11:00

ДК "Нефтехимик" (ул. Ярослава Мудрого, 4)

18 жовтня 2017 року об 11.00 в МЦКіМ “Нафтохімік” (м.Бердянськ, вул Шаумяна,2/Ярослава Мудрого,2), відбудеться другий етап зонального відбіркового туру обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад».

Відповідальний організатор заходу в м.Бердянськ: відділ сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради. Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих молодих виконавців, естетичний та духовний розвиток молодого покоління, популяризація та розвиток молодіжного естрадного мистецтва, обмін досягненнями в галузі вокального, інструментального, хореографічного, театрального мистецтва, сприяння зміцненню творчих контактів між учасниками, підвищення художнього рівня репертуару і виконавчої майстерності учасників. У фестивалі беруть участь як сольні виконавці так і колективи Бердянського району, Приморського району та м.Бердянськ віком від 14 до 35 років. У рамках фестивалю проводяться конкурси серед виконавців за жанрами: сучасна пісня, авторська пісня, сучасна інструментальна музика, сучасна хореографія,  цирковий та оригінальний жанр, розмовний жанр.

Переможці зонального відбіркового туру за визначенням журі приймуть участь у фінальному турі та гала – концерті , який відбудеться в м. Запоріжжя.

Вернуться к афише

На верх