Тренінг
Развернуть
Протидія конфлікту інтересів у діяльності місцевих рад в Запорізькій області

Громадська організація «Запорізька правозахисна група» в рамках реалізації проекту "Протидія конфлікту інтересів у діяльності місцевих рад в Запорізькій області" проводить ряд семінарів для громадських активістів, представників НГО, правозахисників, працівників органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених сторін по містам Запорізької області.

За підтримки Громадської організації «Суспільна – Інтеграція» в м. Бердянськ 28 березня у приміщенні Центральної міської бібліотеки відбудеться двогодинний тренінг з теми:

  1. «Врегулювання конфлікту інтересів на місцевому рівні: нормативно-правова, інституційна та ресурсна база». Метою заходу є підвищення рівня обізнаності учасників щодо питання попередження конфлікту інтересів в діяльності органів місцевого самоврядування та доступу до публічної інформації.

  2. "Відкриті дані: як знайти потрібну інформацію?" В ході тренінгу буде розкрито поняття і сутність, складові політики, законодавство по відкритим даним. А також: • які дані повинні бути опубліковані першочергово • у яких сферах існує найбільша необхідність у відкритій інформації • як забезпечити інтегрованість даних • які правила використання відкритих даних.

Окремо Анастасія Перепелиця розповість про конфліктну чутливість в контексті розробки регіональних планів реалізації Стратегії інтеграції вимушених переселенців та реалізації довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року,а також презентує "Практичний довідник з питань звернень громадян"

Тренінг проведе:

Ярослава Братусь - правозахисниця, тренер-фасилітатор ГО «Запорізька правозахисна група» а також Радник Мінсоцполітики з питань ВПО в Запорізькій області Анастаія Перепелиця.

Дата проведення – 28 березня з 10 до 12 години;

Місце проведення – місто Бердянськ, вул. Пушкіна, буд. 14 (приміщення Центральної міської бібліотеки).

Вхід вільний

Просимо Вас повідомити про можливості участі у тренінгу за телефонами:

+380669944960

+380983065015

+380997987240

або на електронну адресу u0669944960@gmail.com Берлінер Юлія.

social-sntegration@ukr.net

З повагою Ю. Берлінер

Вернуться к афише

На верх