Святкова хода бійців полку «Азов» з нагоди 4-річчя
Развернуть

Святкова хода бійців полку «Азов» з нагоди 4-річчя

05 мая

18:00

Площа МВК імені Т. Шевченка

Полк «Азов» відсвяткує 4-ту річницю створення підрозділу святковою ходою в Бердянську

5 травня полк АЗОВ святкуватиме 4-ту річницю свого створення у Бердянську. Хода бійців підрозділу та його ветеранів відбудеться у ключовому місті в історії полку, адже саме до Бердянська на початку травня 2014 року приїхали загони «Чорних чоловічків», де згодом і розташувалося перше місце базування підрозділу у будівлі пансіонату «Домик у моря». Наступним місцем дислокації підрозділу стала місцева база «Бриз», звідки наші бійці їхали на визволення Маріуполя. Саме з Бердянська бійці «Чорного Корпусу» відправлялися на свої перші бойові виїзди, а 5 травня 2014 року вони повернулися туди як бійці батальйону АЗОВ.

Цього року азовці святкуватимуть день народження підрозділу у Бердянську вже втретє, проте це свято буде особливим. 

О 6-й годині вечора 5 травня біля місцевого Палацу культури вперше в історії АЗОВу відбудеться урочисте вручення штандартів всім підрозділам полку. Після завершення церемонії весь особовий склад вирушить організованою святковою ходою до Приморської площі, де привітальні слова буде надано командному складу полку. 

Також протягом всього дня 5-го травня починаючи з 10-ої ранку на Приморській площі буде виставлено бойову техніку АЗОВу для її огляду бердянцями та гостями міста.

Бердянськ навіки увійшов в історію полку АЗОВ та всього Азовського руху, тому святкувати день народження підрозділу до міста приїдуть і представники Національного Корпусу та бійці Національних Дружин, які у своїй більшості є колишніми бійцями АЗОВу.

Ми запрошуємо долучитися до нашого свята усіх бажаючих: кожного, хто ці чотири роки з гордістю носив шеврон АЗОВу на своєму плечі, наших друзів-волонтерів, небайдужих місцевих мешканців Бердянська та Маріуполя, а також всіх, хто був і є поруч з нами, підтримує та дає наснаги продовжувати боротьбу.

Вернуться к афише

На верх