Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"
Развернуть

Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"

14 августа

20:00

(пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 200 UAH

Спектакль-комедия "Мужики не танцуют стриптиз" в Бердянске состоится 14 августа 2018 г, 20:00, Бердянский городской дворец культуры.

Мужики не танцюють стриптиз.

Вони: офіцер спецназу, бандит, музикант і збанкрутілий бізнесмен. Кожен з них гідний кращого, але життя склалося так, як склалося.У кожного своя доля, своя трагедія. У них немає роботи, немає грошей.

Єдина їх надія - елітне чоловіче стриптиз-шоу, в яке ще треба потрапити. Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшно і смішно одночасно, але це їхній останній шанс - отримати можливість заробляти хороші гроші, а заразом довести оточенню і самим собі, що нічого неможливого немає, головне - сильно захотіти!

Поки четверо закомплексованих мужиків, навчаться більш менш правильно рухатися і при цьому скидати одяг, зал задихнеться від сміху.

Сидячи в залі для глядачів, ми сміємося і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв'язки подій. Фінал цієї незвичайної історії - феєричне шоу, що несе заряд емоцій, загострення пристрастей і божевільну любов до неї, до жінки, а жінці дуже корисно вдосталь, до сліз, до кольок посміятися. Навіть, напевно, корисніше, ніж подивитися на голого мужика.

Билеты в продаже в кассе Городского Дворца культуры им. Т.Г. Шевченко.
Цена билета от 100 до 200 грн.
Заказ, детальная информация и бронирование билетов тел. 099-760-71-96 и 3-53-90 (касса)

Вернуться к афише

На верх