Гуц-and-Roll
Развернуть

Гуц-and-Roll

07 октября

17:00

(п-т Азовский, 35/2)

40 - 60 UAH

07 жовтня 2018 року в великій залі Палацу культури ім. Т.Шевченка м. Бердянськ, відомий на весь світ український оркестр НАОНІ представить програму «Гуц-and-Roll», до якої увійшли світові рок-хіти в аранжуванні для український народних інструментів.

Ви зможете почути пісні легендарних DEEP PURPLE, METALLICA, QUEEN, EAGLES, ADELE, THE BEATLES, ABBA та ін. у виконанні симфонічного ансамблю під керівництвом Віктора Гуцала.

Оркестр народних інструментів України створений у 1969 році і вже більше двох десятиріч носить почесний статус Національного. НАОНІ налічує у своєму складі більше 40 національних інструментів на яких грають народні та заслужені артисти України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів нашої країни. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

За роки свого існування НАОНІ можуть похвалитися як співпрацею із першим ешелоном українських зірок, від Ніни Матвієнко до Onuka, так і вдалими сольними виступами. Нова програма «Гуц-and-Roll», створена із легендарних рок-композицій, змусить вас по-новому сприйняти знайомі з дитинства мелодії, та відкрити для себе нове звучання традиційних українських народних інструментів, від сопілки до гобоя. Не пропустіть! Романтичний краєвид, улюблені хіти та український колорит чекатимуть на вас.

Початок концерту о 17.00 годині.

Квитки в касі міського Палацу культури ім. Т.Шевченка
Ціна квитка від 40 до 60 грн.
Замовлення, детальна інформація та бронювання квитків тел. 099-760-71-96 , та 3-53-90 (каса)

Вернуться к афише

На верх