Скарби колекції. Живопис та графіка
Развернуть

Скарби колекції. Живопис та графіка

19 - 28 февраля

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Відкриття ювілейної виставки «Скарби колекції. Живопис та графіка» Микола Кузнєцов та Пилип Малявін. Дари І.І.Бродського 19 лютого 2019 о 14.00

2019 рік є визначним для нашого краю. В цьому році виповнюється 80 років Запорізькій області. Символічним є те, що Бердянський музей ім.І.І.Бродського до 1971 року мав значення обласного, тобто став першим художнім музеєм Запорізької області. Художній музей в нашому місті існував ще до створення області як такої. Недаремно мистецькі події в цьому році ми розпочали ювілейними виставками з фондів. Ісаак Бродський подарував Бердянському художньому музею роботи багатьох великих майстрів. Серед них – живопис Миколи Кузнєцова та графіку Пилипа Малявіна. До 135-річчя від дня народження та 80-річчя від дня смерті Ісаака Ізраїлевича Бродського представляємо вашій увазі саме ці твори.

Плеяду корифеїв передвижництва гідно репрезентує Микола Дмитрович Кузнєцов (1850 – 1929). У цьому році виповнюється 90 років від дня смерті митця.

Виставка ділиться на дві частини. Другу частину репрезентуємо вперше. Вашій увазі представляються роботи художника, графіка Пилипа Андрійовича Малявіна (1869-1940), який працював на стику «модерну», імпресіонізму та експресіонізму. В цьому році виповнюється 150 років від дня народження майстра.

На виставці представлено 4 графічні роботи П.Малявіна та 9 живописних – М.Кузнєцова.

Вернуться к афише

На верх