Артпроект (НЕ)ВИДИМІ
Развернуть

Артпроект (НЕ)ВИДИМІ

03 - 06 октября

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Презентація артпроекту (НЕ)ВИДИМІ, мета якого – подолати упередження в суспільстві щодо людей з інвалідністю.

(НЕ)ВИДИМІ – це проект про особливу красу в суспільстві. Проект, який на перетині трьох видів мистецтва — анімації, кіно та фотографії — розповідає про особливих людей, від яких суспільство відводить очі, роблячи вигляд, що їх не існує.

Команда проекту в 5 містах та селах провела анімаційні майстерні для дітей з інвалідністю. Майже 100 людей знімали свої мультфільми, у яких розповідали історії й ділились почуттями.

Проект хоче показати, що люди з інвалідністю не мають бути невидимками. Вони — особистості зі своїми характерами, історіями та мріями, на яких чекає своє майбутнє.

В рамках презентації ви зможете подивитись документальний фільм та фотовиставку про реалізацію проекту, як живуть ці діти, що вони відчувають, що думають їх батьки й вихователі.
Учасники творчої резиденції:
Режисер Всеволод Потикевич (Київ) знімав документальний фільм про те, як все було, як живуть ці діти, що вони відчувають, що думають їх батьки й вихователі.
Фотограф Микита Легостаєв (Сєвєродонецьк) фіксував емоції людей і зробив фотовиставку на основі проекту.
Тренери Алла Мельничук та Олександр Манжула (Бердянськ) створювали з дітьми й дорослими анімацію про емоції та сприйняття себе.
Композитор Богдан Бєляєв (Бердянськ) створив музику для документального фільму.
Блогерка Ксенія Клейнос (Бердянськ) зняла відео про участь дітей з інвалідністю з села Калинівка в майстерні з анімації.
Виставка вже біла презентована у містах Бердянськ (Запорізька область), Маріуполь (Донецька область), Сєвєродонецьк (Луганська область), Запоріжжя (Запорізька область).

Вхід вільний.

Що: презентація артпроекту (НЕ)ВИДИМІ (про людей з інвалідністю)
Де: Бердянський художній музей (вул. Центральна, 29)
Коли: Відкриття 3 жовтня (14.00).
Виставка триватиме 3-6 жовтня 11.00-17.00

Вернуться к афише

На верх