Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової
Развернуть

Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової

25 июля - 09 августа

9:00 - 18:00

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Художній музей, в рамках проекту "Нові  імена", презентує персональну виставку молодої,  талановитої художниці Анастасії Малової. Відкриття 25 липня о 15:00

Анастасія народилася в Бердянську, в 1992 році. Закінчила Бердянську дитячу художню школу. Надалі  продовжила навчатися основам академічного малюнка в художній студії Затьори Ю.В. У 2004 році вступила до Дніпропетровського Національного Університету ім. Олеся Гончара на кафедру образотворчого мистецтва та дизайну, за спеціальністю «Художник-станковіст».  Під час навчання брала участь у конкурсах і виставках, писала портрети на замовлення, а також  брала участь у Міжнародному пленері в Польщі.

У 2018-2019 роках приймала участь у виставках молодих художників у Музеї українського живопису, в Дніпропетровську, а також, у пленерній виставці в Спілці Художників України.

Художниця живе та працює в Дніпрі. Вона вміло поєднує роботу Web-дизайнера з творчістю, захоплюється Digital-Art, активно працює на пленерах в Дніпрі та рідному Бердянську. Під час подорожей, також, створює етюди та начерки, скетчі з натури.

На сьогоднішній день, працює в техніці олійного та акварельного живопису. На першій персональній виставці Анастасії Малової представлено понад 30 живописних та графічних  полотен. Провідним у творчості авторки є пейзажний жанр, хоча в експозиції можна побачити і  яскраві натюрморти , і картини з зображенням тваринного світу, лісові пейзажі.  Її роботи дарують чудовий настрій, певну інтонацію, емоцію  та  враження, яких немає у повсякденному житті. В кожній роботі розкривається  внутрішній світ авторки, її душа.

Вернуться к афише

На верх