Виставка Володимира Крестова
Развернуть

Виставка Володимира Крестова

27 января - 07 февраля

(ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Бердянський художній музей імені І.І.Бродськогo. Повна персональна виставка картин живописця-примітивіста з фондів музею Володимира Крестова «Намальоване життя»

27 січня 2021, 14.00

Бердянський художній музей ім. І.І.Бродського презентує виставку   бердянського   живописця-примітивіста Володимира Крестова (1915-1998)

Художник  народився в 1915 році, в селі Чубариха Іванівської області. У чотири роки він залишився без батьків . Виховувався в дитячому будинку. Після служби в армії працював помічником машиніста паровозу. Під час Другої світової війни був командиром взводу розвідки на Ленінградському фронті. У 1944 році був поранений, після шести складних операцій залишився без ніг. Був інвалідом I групи. Нагороджений орденами і медалями СРСР.  Спеціальної освіти не отримав. Був учасником обласних та міських виставок самодіяльної творчості.

Володимир Крестов належав до рідкісних художників – примітивістів. До образотворчого мистецтва його тягнуло ще зі школи. Однак, наївне мистецтво Володимира Крестова  результат не тільки його долі, але і його намагання чуттєвої манери бачити, осмислювати і міркувати про навколишній світ. Його бажання пояснити за допомогою пензля і фарби своє уявлення про людину та суспільство.
Зали  Бердянського  художнього  музею  гостинно  презентують виставку  художника Володимира Крестова.

Відкриття виставки відбудеться
в Бердянському художньому  музеї імені  І. І. Бродського,
27 січня  2021 року, о 14.00,
вул. Центральна, 29.      Контактний телефон: (06153) 4 51 58.

Вернуться к афише

На верх