Коти, собаки … та інші люди
Развернуть

Коти, собаки … та інші люди

01 - 30 апреля

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Персональна виставка акварельних творів - Алевтини Криванової

Прес-реліз
1 квітня 2021 р. 13:00
___________________________________________________
Бердянський художній музей ім. І.І.Бродського презентує другу персональну виставку акварельних творів Алевтини Анатоліївни Криванової.
Народилася художниця 1квітня в селі Андровка, неподалік Бердянська. З самого дитинства любила малювати. Після закінчення школи вступила до студії образотворчого мистецтва при Бердянському міському домі культури, навчання в якій з відзнакою закінчила в 1989 році. Керівником та провідним викладачем студії був відомий бердянський художник Володимир Корнійович Жуков. В 1987 році вступила до Бердянського педагогічного інституту. Після закінчення навчання працювали в реабілітаційному центрі «Турбота», лаборантом на кафедрі дошкільної освіти в Бердянському педагогічному університеті. З 2008 року працює в нашому музеї на посаді старшого наукового співробітника.
Працює в техніці багатошарового акварельного живопису, завдяки чому її роботи вражають високою реалістичністю зображення.  Роботи знаходяться в приватних колекціях України та за її межами. «Коти, собаки … та інші люди» - друга персональна виставка художниці.
Анімалізм для авторки - це не просто жанр образотворчого мистецтва, присвячений тваринному світу, це один з методів художнього вираження світогляду, який розглядає тварину, як невід'ємну і рівновелику людині частину навколишнього світу, тому сьогодні ми сміливо можемо сказати, що ця виставка познайомить з прекрасним світом не тільки образів, а й характерів.
______________________________________________________________  
           З виставкою можна ознайомитися в залах
           Бердянського художнього музею ім. І. І. Бродського.
           Вул. Центральна, 29.
           Контактний телефон: (06153) 4 51 58.

Вернуться к афише

На верх