Небезмежність
Развернуть

Небезмежність

02 - 30 апреля

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

БХМ запрошує на відкриття фотовиставки «Небезмежність», яка відбудеться 2 квітня о 16.00 в художньому музеї Бродського (вул. Центральна, 29).

Бердянськ стане п'ятим містом в Україні, до якого завітає виставка #Небезмежність - фотопроєкт, створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, що об'єднав 14 історій жінок з різних міст нашої країни, які зазнали сексуальних домагань у громадських місцях. «Не без
меж» - саме від цього походить назва проєкту, де кожна історія - різна, але усі вони залишили слід у пам'яті героїнь, завдавши непоправної
психологічної шкоди. Тріщини на склі, через яке зроблені світлини, символізують порушення особистих меж. Небажані дотики, обмацування, жарти і натяки, пов'язані із зовнішністю, - це знайомо багатьом жінкам.

42% жінок зазнали стріт-гарасменту - сексуальних домагань у публічних місцях. І майже половина постраждалих не звертаються за допомогою чи не намагаються притягнути порушника до відповідальности. Фотопроєкт «Небезмежність» створено у межах інформаційної кампанії UNFPA Ukraine «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії. До того, як завітати до Бердянська, виставка побувала у Києві, Харкові, Маріуполі та Мелітополі. Фотографії: Валентин Кузан, The Gate Agency.

Вернуться к афише

На верх