Мистецтво поза кордонами
Развернуть

Мистецтво поза кордонами

04 - 30 июня

Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Міжнародна виставка за підтримки директора та президента «Art Beyond Boundaries» (Японія)

4 червня  2021 р. 13:00

___________________________________________________

 Японія - країна, де сходить сонце. Країна з дуже давніми й непорушними традиціями. Мистецтво цієї країни сповнене споглядання й романтики, оспівування краси навколишнього світу, здатне легко віднести нас далеко від повсякденності, викликаючи щирий подив та захоплення.

    «Art Beyond Boundaries» - конкурс, присвячений мистецтву сумі-е, проходить вже 18 років. Президент і директор конкурсу Тоон Кобаящі та Харумі Тоосей Кобаящі - досвідчені майстри та вчителі сумі-е. Вони вважають своєю почесною місією об’єднувати цей світ через мистецтво. Цьогоріч конкурс охопив понад 22 країни. До міжнародної події долучилась і Україна. У січні 2021 року в Національній галереї в Токіо, на Міжнародній виставці-конкурсі, Україну представила Арт-студія відомої художниці з Бердянська Ніни Бутєвої.  Серед 460 учасників Україна була відзначена п'ятьма відзнаками та Міжнародними нагородами. Серед  творів, які взяли участь у конкурсі,  роботи наших митців по-справжньому вразили журі конкурсу. Вчителі сумі-е також відмітили твори митців з Бердянська. Особливий колорит в роботах не залишив байдужим жодного поціновувача прекрасного за теренами України. На виставці були присутні посли - представники всіх країн-учасників.

  В Бердянському художньому музеї представлені конкурсні роботи бердянських митців, твори Ніни Бутєвої, виконані в техніці сумі-е, а також друзів з далекої Японії.

__________________________________________________________________

          З виставкою можна ознайомитися в залах           Бердянського художнього музею ім. І. І. Бродського.

           Вул. Центральна, 29. 

           Контактний телефон: (06153) 4 51 58.

Вернуться к афише

На верх