Айдіатон «Культурні убаністи»
Развернуть

Айдіатон «Культурні убаністи»

12 - 13 июня

Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Це формат заходу, на якому учасники формують нові ідеї і втілюють їх у проєкти. І створюють це люди з різних професійних галузей. Наприклад, тут може взаємодіяти дизайнер і фінансист або гончар із маркетологом... Зазвичай, це дуже цікавий досвід, який розвиває не тільки місто, але й кожного учасника цього заходу

Для кого?

Для жителів міста Бердянськ, які прагнуть зробити своє рідне місто найкрутішим, найзручнішим, найдивовижнішим! 


А також запрошуємо:

Дизайнерів, архітекторів, урбаністів, експертів з озеленення, всіх, хто вміє робити щось власними руками. Також дуже чекаємо митців, маркетологів, медійників, громадськіх активістів та людей, яким не байдужа доля власного міста та країни.


Як це відбуватиметься?

5 команд по 5 учасників зберуться у Бердянську та два дні працюватимуть над ідеєю для власного арт-об’єкта на суспільно важливу тему або над урбаністичним проєктом для свого двору. Команда-переможець отримає можливість втілити свою ідею в життя разом із командою «Культурні урбаністи».


Навіщо це вам?

Якщо бути пасивними жителями свого рідного міста, то можна просто спостерігати, як занепадає Бердянськ або ще простіше - поїхати звідси і більше ніколи не вертатися. Але ж ми тут. Ми живемо у Бердянську. Це місто - наш дім, ми кожного дня ходимо по його вулицях, роздивляймося як він змінюється, заглядаємо у вікна або бачимо попилені дерева. І не тільки влада вирішує, де буде наступний парк або яким буде Приморська площа. Це залежить в тому числі від кожного з нас. 


Навіщо це місту?

Бачили, яким стали Мелітополь і Маріуполь? Вважаєте, що то тільки влада зробила? 

Ні. Не тільки від влади залежить, як буде виглядати Бердянськ. Від кожного з нас, тих, хто живе у місті, тих, хто читає цей текст, залежить, яким буде наше місто в найближчому майбутньому. Тому, запрошуємо особисто вас приєднатися, щоб створити успішну історію Бердянська. 


Захід відбувається завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).


Коли?

12 червня, субота, з 12:00 до 18:00

 13 червня, неділя, з 10:00 до 16:00


Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна з попередньою реєстрацією за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRJytAzdROHrHi-XyDlUpQVpmmqdwstPjf0y4oRs02Ae_5Ag/viewform?fbclid=IwAR1ZMN0qTnq-0h3X0bl2gvNSSYTfd8rZfapRY2dBfSvC8ScvPAdBBpxVcy4

Вернуться к афише

На верх