Сталева хвиля
Развернуть

Сталева хвиля

26 - 27 июня

Розклад проведення фестивалю

  • 26 і 27 червня на бердянців та гостей міста чекає 5-й фестиваль «Сталева хвиля» - свято ковалів, вогню, повітря, води і металу
  • 26 і 27 червня в Бердянську на Приморській площі, відбудеться 5-й фестиваль «Сталева хвиля» - свято ковалів, вогню, повітря, води і металу! У заході візьмуть участь ковалі з Бердянська та інших міст України. Впродовж двох днів вони демонструватимуть свою майстерність, а також проводитимуть майстер-класи для дорослих і маленьких.
  • 26 червня – з 18:00 до 23:00 на глядачів чекатиме виставка кованих виробів майстрів з усієї країни, ярмарок Hand Made та нічне кування.
  • 27 червня – з 14:00 до 23:00 — демонстрація майстерності та ярмарок від ковалів України, спортивний майданчик, виступи театру Скіфської звитяги «Скіфський стан» і театру живої історії та трюкового мистецтва «Відродження», ковальське вінчання, виступи місцевих музичних колективів та спеціальних гостей з Івано-Франківська — трембітно-рокового гурту “КораЛЛі”. Офіційне відкриття 5-го фестивалю «Сталева хвиля» розпочнеться о 18:00.

Вернуться к афише

На верх