Презентація книги
Развернуть

Презентація книги

20 сентября

16:00

вул. Пушкіна, 14

У Бердянську презентуватимуть книгу «Місто, з якого почалася війна» про окупацію у 2014 році Слов’янська

20 вересня о 16.00 в Центральні бібліотеці (вул. Пушкіна, 14) відбудеться презентація книги «Місто, з якого почалася війна», присвяченій проблемі порушень прав людини, які відбувалися під час захоплення та окупації Слов’янська з 12 квітня по 5 липня 2014 року.

Слов’янськ не просто місто, з якого почалася війна на Сході України, — події в ньому стали рольовою моделлю для захоплення інших міст Донбасу.

В книзі висвітлюються особливості життя міста в умовах окупації — функціонування незаконних в’язниць, створених НЗФ; переслідування мешканців міста за релігійні переконання; залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань; питання примусової праці та торгівлі людьми в незаконних місцях несвободи; проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури; питання розгортання проросійської пропаганди в місті та проблему пошуку шляхів примирення в громаді після відновлення урядового контролю над Слов’янськом.

Учасники презентації:

  • Надія Нестеренко, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», аналітикиня ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»
  • Марія Білякова, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», документаторка БФ Восток SOS
  • Євгенія Бардяк, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», голова ГО «Молода просвіта Прикарпаття»

Видання «Місто, з якого почалася війна» підготували Східноукраїнський центр громадських ініціатив, БФ «Восток SOS», Правозахисний центр громадських досліджень, ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян», які є членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», за підтримки Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action в рамках програми «Громадянська служба миру», яка фінансується Федеральним урядом Німеччини.

Партнери громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше», виконавчий комітет БМР, Централізована бібліотечна система м.Бердянськ, Перше Антикафе Бердянська «Час Є!»

Вернуться к афише

На верх