0

Опубликовано24.02.2021

Опубликовано 14:11

Просмотров3872

Антикафе «Час Є» - Бердянск

Антикафе «Час Є»

(066) 466-25-12

brd.anticafe@gmail.com

Антикафе «Час Є»

адрес: Центральная, 51 (вход с Греческой)

Антикафе «Час Є» – івент-простір у Бердянську. Тут ви можете цікаво провести дозвілля, навчитися корисному, долучитися до важливих громадських ініціатив. У нас не вживають алкоголь і не використовують мат. 

З 2015 року ми провели багато заходів, усі перелічити вже неможливо. Однак, щоб ви могли скласти загальне враження, ось теми деяких із них: урбаністика, English speaking club, живопис, література, кераміка, графічний дизайн, мода та стиль, музика, локальний туризм, бізнес, психологія і багато іншого.

Формати наших заходів також різноманітні: майстер-класи, воркшопи, тренінги, презентації, творчі вечори, клуби за інтересами, публічні обговорення, навчальні курси, фестивалі, ігри, туристичні поїздки тощо.

Хоча загалом ми працюємо для дорослих, багато батьків цінують можливість замовити у нас День народження для дітей віком від 8 до 14 років. Або відправити дітей на тематичний майстер-клас чи ігротеку.

Ви можете стати не лише гостем, а організувати свій захід разом із нашою підтримкою. Або просто орендувати зал з усім необхідним обладнанням.

Ми вважаємо, що бізнес має бути соціально відповідальним. Тому багато наших заходів мають вільний вхід або формат вільного внеску, коли кожний гість сам обирає, скільки готовий заплатити за участь. На такі заходи ми витрачаємо значну частину доходів Антикафе. І таким чином ми намагаємося розвити культурне дозвілля у Бердянську.
Оставьте комментарий
На верх