0

Опубликовано07.09.2018

Опубликовано 14:36

Просмотров1213

Клуб юных моряков «Азовец» - Бердянск

Клуб юных моряков «Азовец»

(050) 456-15-06
(06153) 3-03-60


azovec.brd@gmail.com

http://azovec-brd.ml

Клуб юных моряков «Азовец»

адрес: ул. Подгорная, 181

Клуб Юних Морякiв «АЗОВЕЦЬ» з флотилією - був створений 1 сiчня 1970 року як позашкільний заклад республіканського значення.

На теперiшнiй час у закладi займаються 375 гуртківців у трьох напрямками: фізкультурно-спортивним, військово-патріотичним, технічним.

До Клубу приймаються всі особи роком вiд 8 – до 18, що бажають займатися та отримати науковi, технiчнi, фізичні та спортивні навики i знання. Заняття в гуртках клубу ведуть кваліфіковані викладачі, які мають відповідну освіту і спортивні розряди та звання. Окрім навчальних занять, проводиться оздоровлення гуртківців клубу шляхом організації вітрильних походів та літніх таборів відпочинку.

На базі «Азовець» регулярно проводяться змагання з вітрильного спорту місцевого та регіонального значення, всеукраїнські змагання. А також Клуб приймає активну участь в проведенні загальноміських культурномасових заходів.

КЮМ «Азовець» пропагандує здоровий спосіб життя, активно займається профорієнтаційною роботою, завдяки чому кращі вихованці КЮМ продовжили своє навчання у вищих навчальних закладах України, здобуваючи професії, на які їх зорієнтував позашкільний заклад.
На даний момент директором  клубу є  Новик Олег Глебович.
Оставьте комментарий
На верх