0

Опубликовано12.02.2020

Опубликовано 14:42

Просмотров393

Мережа турагенцій «LeMon Travel» - Бердянск

Мережа турагенцій «LeMon Travel»

(095) 333-79-23


lemon_travel@ukr.net

http://lemontravel.com.ua/

Мережа турагенцій «LeMon Travel»

адрес: вул. Італійська, 49а, офіс 5

Яскравий смак мандрів

LeMon Travel - мережа туристичних агентств. У нас працюють найкращі професіонали з великим досвідом роботи в туристичній сфері, які допоможуть Вам здійснити навіть найсміливіші мрії.

Наш світ прекрасний і незвичайний, в ньому стільки дивовижних місць. Ми допоможемо Вам відправитися туди, де Ви завжди хотіли побувати, а також познайомимо з таємними і загадковими куточками нашої планети. Наша головна мета - організувати для Вас якісний і комфортний відпочинок, про який ви будете згадувати з посмішкою.

Де можна відпочити з LeMon Travel?

Найпопулярніші напрямки - це Туреччина і Єгипет, європейський відпочинок - Греція, Кіпр, Іспанія, Франція та Італія, незрівнянна екзотика - В'єтнам, Таїланд, Шрі-Ланка, Індія та Індонезія. І це далеко не всі маршрути, які ми Вам можемо запропонувати. Після Вашого звернення до нас, ми намагаємося максимально виявити Ваші потреби, смаки і пріоритети, і тільки після цього починаємо займатися підбором оптимального варіанту відпочинку.

Відпочинок може бути молодіжним, тусовочним, з цілодобовими барами та дискотеками, може бути сімейним з дітками, де для Вас буде важливий захід у море, дитячі басейни і анімація. Якщо у Вас намічається весілля - ми допоможемо організувати весільну церемонію відповідно до Ваших побажань по курорту і в повній атмосфері романтики. Можливо, Ваші батьки бажають поправити своє здоров'я на оздоровчих курортах? Ми порекомендуємо найкращі курорти України та Європи, допоможемо з відкриттям візи, організацією лікувальних процедур в санаторії.

Відпочивайте вигідно з LeMon Travel!

Ви завжди можете зв'язатися з нами і отримати повну детальну консультацію по туру.

LeMon Travel - Ваш яскравий і незабутній смак подорожей!

LeMon Travel допоможе Вам в оформленні віз і страховок, купівлі авіаквитків і працевлаштуванні за кордоном.

Наш офіс знаходиться за адресою: вулиця Італійська 49а, офіс 5 (готель «Чилі», 2 поверх).

Ми у соцмережах:

https://www.facebook.com/lemon.travel.brd/
https://www.instagram.com/lemon_travel_brd/
https://t.me/LeMon_Travel_brd
Viber-чат
Оставьте комментарий
На верх