Информация от Налоговой инспекции

29.05.2012 · 14:17 · Просмотров - 1269

Подборка материалов из налоговой инспекции за неделю по 29 мая.

налоговая Торгують тютюном без ліцензії

Працівниками ВПМ Бердянської ОДПІ встановлено факт незаконної діяльності громадянки Ю. по реалізації тютюнових виробів без відповідних дозвільних документів.

За результатами перевірки вилучено тютюнових виробів на загальну суму близько 15,4 тис. грн.

Запрошуємо на навчання до Національного університету ДПС

Національний університет державної податкової служби України оголошує прийом молоді віком до 25 років на факультет податкової міліції за державним замовленням за напрямком підготовки «Правоохоронна діяльність», спеціалізація «Оперативно-розшукова діяльність» та «Кримінально-процесуальна діяльність».

Перевага надається молоді, що пройшла строкову військову службу у Збройних Силах України.

За детальною інформацією звертатися до відділу податкової міліції за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 20, каб. 406 або за  тел. 3-84-45.

Запрошуємо на роботу до податкової міліції

Відділ податкової міліції Бердянської ОДПІ Запорізької області Державної податкової служби оголошує прийом кандидатів на роботу в органах податкової міліції з вищою юридичною або економічною освітою та які пройшли строкову військову службу у Збройних Силах України.

За детальною інформацією звертатися до відділу податкової міліції за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 20, каб. 406 або за  тел. 3-84-45.

З 1 червня діє новий бланк Свідоцтва платника єдиного податку!

Бердянська ОДПІ нагадує, про необхідність заміни Свідоцтва платника єдиного податку.

До 31 травня 2012 року (включно) необхідно надати заяву у довільній формі та Свідоцтво платника єдиного податку, яке діє до 01.06.2012 року.

Крім того, не забудьте перейти на КВЕД-2010! Для заміни КВЕД:2005 на КВЕД:2010 юридичним особам та приватним підприємцям необхідно звернутися до державного реєстратора, після чого до Бердянської ОДПІ (юр. особи подають заяву ф. 1-ОПП, (каб. 219), ФОП  – заяву ф. 5-ОПП (каб. 215).

Довідки за тел. 3-84-67, 3-86-40.

Платники податків запитували на «гарячій» лінії

Яка ставка туристичного збору встановлена на території міста Бердянськ?

Згідно Рішенням Бердянської міської Ради від 31.03.11р. № 3 «Про затвердження Положення про порядок  справляння туристичного збору на території міста Бердянська» ставка збору дорівнює 1% від вартості проживання, за весь період перебування.

До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, прасування одягу чи білизни та інш.), телефонні рахунки, обов’язкове страхування та інш.

Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору?

Туристичний збір справляється:

- адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

- іншими суб’єктами господарювання, які здають власне або орендоване житло  в найм.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

Чи повинні податкові агенти подавати податкову декларацію туристичного збору, якщо у звітному періоді нарахування такого збору та надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), відсутні?

Податкова декларація туристичного збору податковими агентами за звітний період подається незалежно від наявності або відсутності протягом такого звітного періоду нарахувань цього збору або надання/не надання ними послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею).

Чи включається ПДВ до бази справляння туристичного збору?

Базою справляння туристичного збору є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в визначених місцях за вирахуванням податку на додану вартість.

Літній бізнес розпочався, проте оформлювати документи та сплачувати податки дехто не квапиться

Працівниками відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ встановлено факт надання громадянином В. послуг з проживання та відпочинку людей на території курортної зони без наявності дозвільних документів.

В результаті перевірки описано 2-х поверхову житлову будівлю, загальною площею 300 кв.м., вартістю 590 тис. грн.

Проводяться заходи щодо прийняття рішення згідно діючого законодавства.

Виявлено незаконну діяльність букмекерських терміналів

Працівниками відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ встановлено факт надання невстановленими особами послуг з гри на букмекерських терміналах  з можливістю грошового виграшу. В результаті перевірки вилучено букмекерські термінали  та грошові кошти на загальну суму 80,8 тисяч гривень.

На теперішній час перевірка триває, проводяться заходи щодо прийняття рішення згідно діючого законодавства.

Платники податків запитували на семінарі

Чи мають право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат витрати, понесені на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності?

Враховуючи те, що витрати, понесені на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності, в тому числі витрати на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів на право здійснення за межами України вилову риби та морепродуктів, а також надання транспортних послуг не відносяться до витрат від операційної діяльності, то фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування не мають права включити зазначені витрати до складу своїх витрат.

Чи включаються до складу доходу та яким чином відображаються у Книзі обліку доходів і витрат внесені власні кошти ФОП на розрахунковий рахунок згідно з нормами ПКУ?

Власні кошти, які фізична особа – підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, зараховує на розрахунковий розрахунок, не включаються до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі) та не відображаються у Книзі обліку доходів та витрат.

Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до витрат вартість комунальних послуг, сплачених за приміщення, яке він здає в оренду?

Витрати, які пов’язані зі сплатою комунальних платежів за приміщення, що здається в оренду, можуть бути включені до складу витрат фізичної особи – підприємця у разі їх документального підтвердження та за умови, що договори з комунальними підприємства на надання комунальних послуг укладені з фізичною особою як підприємцем.

Автор: Зиновьева Л.А.
Новости Бердянска
сегодня, 22 марта, пятница
вчера, 21 марта, четверг

Все новости Бердянска