Информация от Налоговой инспекции Бердянска

12.06.2012 · 10:44 · Просмотров - 1154

Подборка материалов из налоговой инспекции за неделю по 12 июня.

налоговаяДо уваги платників податків!

При ДПС у Запорізькій області створено сектор реєстрації користувачів Управління центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Сектор розташовано за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чубаря, 4-а, довідки за телефоном 219-06-27.

Крім того, отримати всю необхідну інформацію можна на веб-сайті: www.cskidd.gov.ua

Для реєстрації та отримання посиленого сертифікату відкритого ключа необхідно:

Перед проходженням процедури реєстрації користувача в АЦСК ІДД ДПС пропонуємо уважно ознайомитись з даною інструкцією.

Крок 1. Ознайомлення з документами

завантажити та уважно ознайомитись з умовами Договору про надання послуг ЕЦП, Заяви приєднання та Регламенту АЦСК ІДД ДПС

(сайт: www.cskidd.gov.ua)

Крок 2. Підготовка документів

У разі згоди з умовами Договору заповнити Заяву приєднання, відповідну Заяву на реєстрацію для отримання посилених сертифікатів відкритих ключів та підготувати необхідні документи, що засвідчують особу заявника та підписувача.

Крок 3. Реєстрація у Центрі 

Звернутись до будь-якого представництва Центра за вказаною на сайті адресою з зазначеним вище комплектом документів та власними носіями (змінний флеш-носій або CD/DVD-диск для запису) для отримання особистих ключів з розрахунку один носій на кожний особистий ключ.

Увага! АЦСК ІДД ДПС не надає носії для запису ключової інформації.

Крок 4. Формування посиленого сертифікату 

Згенерувати ключову пару (особистий та відкритий ключ). Ключі ЕЦП генеруються апаратно-програмним способом заявником самостійно в окремому приміщенні АЦСК – кабіні генерації, за допомогою спеціалізованого обладнання і програмного забезпечення, що має позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи.

Після закінчення процедури реєстрації власник особистого ключа може отримати посилені сертифікати відкритого ключа завантаживши їх з офіційного сайту АЦСК ІДД ДПС. За бажанням заявника посилені сертифікати відкритих ключів можуть бути записані на окремий власний носій заявника.

Увага! Посилені Сертифікати відкритого ключа АЦСК ІДД ДПС не роздруковуються, а надаються в електронному вигляді.

СТРОК ДІЇ ПОСИЛЕНОГО СЕРТИФІКАТУ ВІДКРИТОГО КЛЮЧА ЕЦП СТАНОВИТЬ 1 РІК З МОМЕНТУ ЙОГО ФОРМУВАННЯ.

Надходження до бюджетів за січень-травень 2012 року

За січень-травень 2012 року до Державного бюджету надійшло 67,1 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 37,8% або на 18,4 мільйонів гривень.

До місцевого бюджету з початку року надійшло 74,3 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень  на 6,1% або на 4,3 мільйонів гривень.

Вилучені DVD-диски

Працівниками відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ встановлено факти незаконної діяльності по реалізації DVD-дисків без відповідних дозвільних документів. За результатами перевірки вилучено DVD-дисків на загальну суму близько 12,2 тис. грн.

Бажаєте перейти на спрощену систему оподаткування з 3 кварталу?

Бердянська ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання, що заява на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 3 кварталу 2012 року надається  до 15 червня 2012 року включно.

До заяви надається Розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Довідки за телефоном 3-84-67, 3-86-40.

Податковий календар:

15 червня: Строк сплати

Збору за провадження торговельної діяльності за липень 2012 року,

Збору за провадження діяльності з надання платних побутових послуг за липень 2012 року,

Збору за здійснення діяльності у сфері розваг за ІІІ квартал 2012 року.

15 червня: Строк подання

Звіту про використання РРО та КОРО (РК) за травень 2012 року.

20 червня:  Строк сплати

Авансового внеску платниками єдиного податку 1 та 2 груп за червень 2012 року.

20 червня:  Строк подання

Декларації з ПДВ за травень 2012 року.

Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва й хмелярства за травень 2012 року.

21 червня: Строк подання

Заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності юридичними та фізичними особами – підприємцями з 3 кварталу 2012 року.

Платники податків запитують

Чи дозволяється розміщувати на господарській одиниці нотаріально засвідчені копії торгових патентів?

Відповідно до пп. 267.6.3 п.267.6 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI для запобігання пошкодженню торгового патенту (вигорання на сонці, псування внаслідок затікання дощової води, псування сторонніми особами тощо) дозволяється розміщувати нотаріально засвідчені копії торгових патентів у визначених цією частиною місцях. При цьому оригінал такого патенту повинен зберігатися у відповідальної особи суб’єкта господарювання або відповідальної особи відокремленого підрозділу, яка зобов’язана надавати його для огляду уповноваженим законом особам.

Чи є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства платник єдиного податку.

Відповідно до ст. 1 Закону України від 9 квітня 1999 року №587-XIV «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» (з урахуванням змін внесених Законом України від 4 листопада 2011 року N 4014-VI) особливості справляння збору суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

Пунктом 297.1 статті 297 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями встановлено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності із збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Чи оподатковується збором на розвиток ВСХ виручка від реалізації коктейлів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв, що отримана CГ громадського харчування, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями?

Оскільки продаж коктейлів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв, через мережу громадського харчування є продажем алкогольних напоїв, що містяться у складі коктейлів, то вся сума виручки – товарообороту, одержаного від реалізації коктейлів, є об’єктом оподаткування збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
Новости Бердянска
сегодня, 13 марта, среда
вчера, 12 марта, вторник

Все новости Бердянска