Информация от Налоговой инспекции Бердянска

02.10.2012 · 13:09 · Просмотров - 1217

Подборка материалов из Бердянской ОГНИ за неделю по 2 сентября.

налоговая инспекция

Дзвоніть на «гарячу» лінію!

09 жовтня 2012 року «гарячу телефонну лінію» проведе заступник начальника Бердянської ОДПІ Запорізької області Державної податкової служби Проніна Т.О.

З 14-00 до 15-00 за телефоном 0(53)3-54-28 Тетяна Олександрівна відповість на запитання платників податків щодо оподаткування юридичних осіб згідно положень Податкового кодексу України, щодо роботи сервісу «Пульс податкової», щодо отримання безкоштовних сертифікатів електронних ключів.

Надходження до бюджетів за січень-вересень 2012 року

За січень-вересень 2012 року Бердянською ОДПІ забезпечено надходження до  Державного бюджету 122,8 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень на 31,2% або на 29,2 мільйонів гривень.

До місцевого бюджету з початку року надійшло 149,7 мільйонів гривень, що більше минулорічних надходжень  на 14% або на 18,4 мільйонів гривень.

Увага! Продаж безхазяйного майна!

17 жовтня 2012 року об 11.00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 41 відбудеться цільовий аукціон з продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, а саме:

Будівля виробничого цеху, заг.пл. 2144,9 кв.м.,

Початкова ціна лоту – 2 194 212,00 грн. з ПДВ. Місцезнаходження.: м. Бердянськ, вул. Гагаріна, 7 (територія з-ду «Дормаш»).

Гарантійний  внесок у розмірі 219 421,20 грн. (без ПДВ) перераховуються на п/р УРЦ ЗТБ «Гілея» 26006000096082 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ЄДРПОУ 25741772. Реєстраційний внесок у розмірі 17,00 грн. (без ПДВ) перераховується на п/р ЗТБ «Гілея» 26000000095722 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ЄДРПОУ 20481361.

Кінцевий термін прийняття заявок – 15 жовтня 2012 р. за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 41 (кім. 203) з 9.00 до 17.00. Додаткова інформація за телефоном: 3-86-56.

Платники податків запитували на «гарячій лінії»

25 вересня 2012 року «гарячу телефонну лінію» провела перший заступник начальника Бердянської ОДПІ Савченко С.В. Пропонуємо відповіді на деякі запитання.

Який строк розглядів запитів на отримання публічної інформації?

Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Чи може розпорядник інформації відмовити в отриманні публічної інформації?

Згідно статті 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, зокрема, в таких випадках:

  • - розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
  • - інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;
  • - не дотримано вимог до запиту на інформацію.

Чи можна оформити сплату основного платежу та пені одним розрахунковим документом?

Ні. Наказом Мінфіну №817 від 07.07.2012 року затверджено список кодів видів сплати, які повинні використовуватися платниками податків при заповненні поля «Призначення платежу» документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету. Розрахунок за кожним видом платежу та за кожним видом сплати має оформлятися окремим розрахунковим документом. При сплаті грошового зобов’язання використовується код сплати «101», при сплаті пені – «106».

З якого періоду при сплаті штрафних санкцій за результатами перевірки потрібно дотримуватися вимог наказу Мінфіну №817?

Дотримуватися вимог наказу Мінфіну №817 при заповненні розрахункових документів потрібно при сплаті платежів, донарахованих за актами документальних перевірок, завершених після набрання чинності наказом Мінфіну №81, тобто з 23.08.2012 року

Платники податків запитували на семінарі

Які первинні документи підтверджують витрати, що враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку, у тому числі понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних та нематеріальних активів?

Витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку та інших документів, встановлених розділом ІІ Податкового кодексу України.

При визначенні оподатковуваного прибутку необхідні первинні документи, оформлені відповідно до вимог, встановлених ст. 9 Закону України ”Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” .

Як оподатковується поворотна фінансова допомога, отримана платником податку від особи, яка не є платником податку на прибуток (у тому числі нерезидента) або особи, яка має пільги з цього податку?

Суми поворотної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному податковому періоді, що залишаються неповерненими на кінець такого звітного періоду, від осіб, які не є платниками цього податку (у тому числі нерезидентів), або осіб, які згідно із Податковим кодексом України мають пільги з цього податку, враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування. У разі якщо в майбутніх звітних податкових періодах платник податку повертає таку поворотну фінансову допомогу (її частину) особі, яка її надала, такий платник податку збільшує суму витрат на суму такої поворотної фінансової допомоги (її частини) за наслідками звітного податкового періоду, в якому відбулося таке повернення.

Як відображаються операції з продажу основних засобів?

У разі продажу окремого об’єкта основних засобів сума перевищення доходів від продажу над балансовою вартістю такого об’єкта основних засобів включається до доходів платника податку, а сума перевищення балансової вартості над доходами від такого продажу включається до витрат платника податку.

Дохід від продажу об’єкта основних засобів визначається згідно з договором про продаж, але не нижче звичайної ціни такого об’єкта.

Також отримати відповіді з питань оподаткування Ви маєте можливість на веб-сайті ДПС України (www.sts.gov.ua, Єдина база податкових знань) та на веб-сайті ДПС у Запорізькій області www.zp.sts.gov.ua.
Новости Бердянска
сегодня, 14 марта, четверг
вчера, 13 марта, среда

Все новости Бердянска