Информация от Бердянской налоговой инспекции на 21 апреля

21.04.2016 · 16:07 · Просмотров - 666

Подборка материалов от Бердянской ОГНИ за неделю по 15 апреля

Бердянська ОДПІ повідомляє 

Бердянські платники сплатили до державного бюджету понад 48 мільйонів гривень

 З початку 2016 року платники податків Бердянська та Бердянського району сплатили до державного бюджету 48,7 мільйонів гривень, що на 2 млн. гривень більше рівня надходжень минулого року. Платники Бердянська направили до держбюджету на 43 млн.грн., платники Бердянського району -   - 5,7 млн. грн.

Найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – 15,1 мільйонів гривень. Від платників податку на прибуток підприємств надходження склали 11,4 мільйонів гривень податку на прибуток. Також 5,2 млн. гривень отримав державний бюджет від сплати військового збору.  Про це повідомив перший заступник начальника Бердянської ОДПІ Едуард Мелкумов.

Протягом 1 кварталу у Центрі обслуговування платників надано близько 2000 адмінпослуг

За словами першого заступника начальника Бердянської ОДПІ Едуарда Мелкумова з початку  2016 року Бердянською ОДПІ було надано 1932   адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників. Зокрема, видано 1375 карток платників податків, видано 141 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, зареєстровано 98 книг обліку розрахункових операцій та 40  книги обліку доходів і витрат.

Графік особистого прийому громадян керівництвом

Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС У Запорізькій області на 2016 рік

Буймістер Михайло Олександрович – начальник Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області – кожен перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. 

Мелкумов Едуард Юрійович – перший заступник начальника Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області – кожен четвертий понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Круц Олена Миколаївна – заступник начальника Бердянської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області – кожен другий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Деклараційна кампанія доходів громадян – 2016

Бердянська ОДПІ запрошує громадян задекларувати доходи, отримані протягом 2015року!

З початку року 1757 бердянців подали декларації про майновий стан і доходи та задекларували дохід на загальну суму  42868 тис. гривень, - повідомила заступник начальника Бердянської ОДПІ Олена Круц.

На теперішній час до Бердянської ОДПІ подано 708 декларації громадянами, які мають у власності земельні паї та самостійно вирощують та реалізують сільськогосподарську продукцію, понад 427 декларацій подали громадяни, які отримали доходи від надання нерухомого майна в оренду, 280 громадян подали декларації та задекларували доходи від отримання спадщини тощо. Один бердянець задекларував 1386,8 тис. гривень доходу та сплатив  69,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 20,8 тис. грн. військового збору.

Метою декларування є не тільки сплата податків до бюджету, а і повернення певної суми податку на доходи фізичних осіб, яку громадяни сплатили зі своєї заробітної плати упродовж минулого року. Витрати, які платник податку має право включити до податкової знижки, прописані у Податковому кодексі, зокрема, це плата за навчання, сума витрат на сплату страхових платежів і пенсійних внесків, частина суми відсотків, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом тощо. У такому випадку податкова декларація подається впродовж усього року. З початку року понад 72 бердянців подали  декларації на отримання податкової  знижки та задекларували повернення податку у сумі 110,2 тис. грн.

Найзручнішим способом подання декларації на сьогодні є звітування в електронному вигляді В рамках кампанії декларування доходів громадян ДФС доопрацьовано електронний сервіс «Електронний кабінет платника» в частині надання можливості підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб  в електронному вигляді.У відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) можна заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а у закритій частині (особистий кабінет) платник може подати декларацію в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Безкоштовно отримати ЕЦП можна в у підрозділі АЦСК ІДД у м. Бердянськ. (пр.Праці, 20, каб. 219).

Кампанія декларування доходів громадян добігає завершення. Запрошуємо мешканців міста та району відвідати податкову інспекцію та заповнити декларацію про доходи Граничною  датою подання декларації за 2015рік є 3 травня 2016 року.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Увага! Телефонні шахраї вимагають гроші у підприємців

Останнім часом в Запоріжжі та області почастішали випадки злочинних дій аферистів, які від імені керівництва фіскальної служби регіону намагаються ошукати підприємців.

Зловмисники телефонують платникам від імені заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області і під різними приводами намагаються отримати гроші. Наприклад, вони попереджають підприємця  про заплановану податкову перевірку і пропонують її відмінити за конкретну винагороду.

Шановні платники податків, Головне управління ДФС у Запорізькій області закликає вас бути обачними і максимально обережними.

Якщо до вас надійдуть подібні телефонні дзвінки, негайно повідомляйте про це правоохоронні органи або телефонуйте до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за тел. (044) 284-00-07.

Олексій Кавилін: "Запорізькі платники звітуються он-лайн"

У січні-березні 2016 року показник подання електронної податкової звітності на Запоріжжі сягнув позначки 44%. Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, усього з початку року фіскальна служба регіону прийняла понад 107 тисяч звітів з податків та зборів, з яких 47 тисяч було подано он-лайн.

– З початку року маємо стовідсоткове електронне звітування з ПДВ, з податку на прибуток платники направили засобами Інтернет 66,5% декларацій із загальної кількості 35 тисяч. Тенденція щодо скорочення "паперової" звітності триває. У зручності он-лайн взаємодії із органами ДФС переконуються все більше платників. Менше витрат, відсутність черг, економія часу – все це разом із удосконаленням електронних сервісів працює для оптимізації роботи бізнесу, – підкреслив Олексій Кавилін.

Зазначимо, що представники запорізького бізнесу активно користуються такою послугою, як "Електронний кабінет платника податків". Це автоматизоване робоче місце платника податків, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського обладнання.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

За допомогою даного сервісу платник податків має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).

Крім того, завдяки розширенню функціональності Електронного кабінету в рамках кампанії декларування доходів громадяни можуть отримати відомості про свої доходи.

Повний перелік електронних сервісів Державної фіскальної служби України доступний на веб-порталі ДФС України та на субсайтах Територіальних органів ДФС.

На Запоріжжі ринок неофіційної праці "втратив" понад тисячу працівників

За січень-березень поточного року фахівці фіскальної служби Запорізької області виявили понад 1,1 тисячі працівників-отримувачів "конвертної" зарплати. Про це повідомила під час інтерв'ю перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко.

Громадяни, які працювали без належного оформлення, наразі офіційно працевлаштовані та отримали понад 1,3 мільйона гривень легальної зарплати. До бюджетів додатково сплачено 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 260 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

У ході детінізації ринку праці фіскальна служба регіону ретельно відслідковує дотримання роботодавцями вимог податкового законодавства.

На сьогодні порушникам вже донараховано 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, враховуючи штрафні санкцій, та 1,2 мільйона гривень єдиного соціального внеску. З цієї суми до бюджетів вже надійшов 1 мільйон 105 тисяч гривень.

Олена Фоменко підкреслила, що в нашій державі створюються умови для детінізації доходів найманих працівників. Знижені ставки ЄСВ – з 36,2% до 22%. Працівники не сплачують єдиний соцвнесок із зарплати та інших доходів, як це було раніше у розмірі 3,6%. Крім того, збільшено максимальний розмір бази нарахування єдиного внеску. Тепер вона дорівнює 25 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 34450 гривень.

– Водночас за неоформлення найманої праці нині значно підвищено відповідальність. Хочу закликати всіх роботодавців бути соціально відповідальними, не ховати у тінь доходи працівників, а отже, і їхній соціальний захист. Фіскальна служба завжди на боці законності і готова вживати усіх заходів згідно із законом, аби кожен працюючий громадян мав офіційну працю та зарплату, – наголосила Олена Фоменко.

Нагадуємо, що за ненарахування або несплату податку на доходи фізосіб накладається штраф у розмірі 25 відсотків від несплаченої суми податку. Якщо це робиться повторно – штраф вже 50 відсотків несплаченого податку. Втретє та більше – 75 відсотків.

За порушення умов, порядку нарахування і сплати єдиного соціального внеску також застосовуються штрафні санкції. Так, за донарахування фіскальною службою своєчасно не нарахованого єдиного внеску на платника накладаються штрафні санкції у розмірі 10% від суми недоплати за кожний податковий період, у який виявлені порушення, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Якщо порушник вчасно не сплатив свої зобов’язання, на несплачену суму нараховується пеня.

Передбачена відповідальність й за неподання звітності формою 1-ДФ. Згідно ст. 119 ПК України, неподання, подання з порушенням встановлених строків або не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Олексій Кавилін: «Запорізькі страхувальники сплатили 889 мільйонів гривень єдиного соціального внеску»

Така сума ЄСВ перерахована до спеціальних фондів за перший квартал 2016 року. Слід зазначити, що сплачено на 20 мільйонів гривень більше, ніж очікувалось.

Лише за березень від запорізьких підприємств надійшло майже 310 мільйонів гривень ЄСВ, що на 3,5 мільйона перевищує очікувані показники.

- У числовому еквіваленті темпи росту сплати внеску на страхування найманих робітників зменшилися, адже з початку цього року ставка ЄСВ знижена до 22%, в той час як раніше вона коливалась від 36,2 і до 49,7% відповідно до класу професійного ризику. Проте ці зміни сприятимуть виведенню трудових відносин із тіні та легалізації заробітної плати українців, - наголосив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.  

Серед найбільших платників ЄСВ Запорізької області лідируючі позиції займають підприємства енергетичної галузі, металургії та бюджетні організації.

Всього по області зареєстровано понад 347 тисяч найманих робітників.

Прес-служба ДФС повідомляє

Декларація акцизного податку за березень 2016 року подається до контролюючих органів за старою формою

Державна фіскальна служба звертає увагу платників акцизного податку з реалізації пального, що  першим звітним періодом для платників, визначених п.п.212.1.15 п.212.1 ст.212 Кодексу щодо операцій, визначених п.п.213.1.12 п.213.1 ст.213 Кодексу, буде березень 2016 року. Відповідно останній день подання декларації акцизного податку за березень 2016 року зазначеними платниками – 20 квітня 2016 року.

Відповідно до статті 46 Кодексу до визначення нових форм декларації, декларування податкових зобов’язань повинно відбуватися за чинною формою декларації.

Діюча форма декларації акцизного податку, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550 № 14.

Отже, платники акцизного податку, визначені п.п.212.1.15 п.212.1 ст.212 Кодексу, у разі виникнення зобов’язання з операцій з реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги відповідно до п.п. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 Кодексу, повинні задекларувати ці зобов’язання за чинною формою декларації шляхом заповнення Додатка 1 до декоарації.

Податковою міліцією вилучено вантаж вартістю 5 млн. грн., ввезений на Україну по схемі «сірого імпорту»

Співробітниками податкової міліції Львівської області в ході проведення операції „Рубіж-2016” та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України на митному посту „Рава-Руська” здійснено перевірку вантажного автомобіля.

Відповідно до наданих документів в автіці перевозився вантаж – „плитка керамічна”. Однак під час огляду було виявлено зовсім інший товар - взуття, брендовий одяг, сантехніку, тканини і автозапчастини, який був ввезений на територію України без митного оформлення та сплати митних платежів по так званій схемі „сірого імпорту”.

Вантаж загальною вагою понад 18 тонн, відео-реєстратор та два мобільні телефони водія вилучено.

Орієнтовна вартість вилучених товарів становить близько 5 млн. гривень.

У м. Києві викрито публічне акціонерне товариство, яке намагалось „відмити” 34,8 млн. гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у м. Києві спільно з ГУ СБУ у м. Києві та Київській області встановлено, що одне з публічних акціонерних товариств м. Києва, яке працює на енергоринку, в рамках виконання договорів з низкою підрядних організацій здійснювало придбання товарів і робіт за завищеною вартістю та у завищених обсягах.

У подальшому частина коштів ПАТ, що передбачені структурою тарифів на виробництво та постачання електричної і теплової енергії, була перерахована службовими особами зазначених підрядних організацій на рахунки суб’єктів господарювання з ймовірними ознаками фіктивності. Загальна сума коштів, виведена у тіньовий сектор економіки, склала 34,8 млн. гривень.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального  правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.

ДФС та представники Асоціації "ІТ України" домовилися про розробку Меморандуму про співпрацю

Особливості функціонування ІТ-галузі обговорювалися 19 квітня під час робочої зустрічі Першого заступника Голови ДФС Сергія Білана та представників Асоціації "ІТ України".

Учасники розглядали проблемні питання, які виникають у представників цього бізнесу, та пропозиції щодо їх вирішення у законодавчому полі.

«Ми відкриті до співпраці з представниками різних секторів економіки і готові оперативно вирішувати усі питання в правовому полі. Але якщо ми декларуємо відкритість, то і бізнес теж має працювати чесно і «по-білому», і таких платників ДФС завжди підтримуватиме. ІТ-компанії теж повинні працювати в одних рамках, з однаковими умовами, і зацікавлена у цьому не лише фіскальна служба, але й самі айтішники. Саме тому ми готові до напрацювання спільних правил ведення співпраці у цій галузі», – наголосив Сергій Білан.

Представники ІТ, у свою чергу, відзначили позитив у спілкуванні з органами фіскальної служби протягом останнього року та відсутність тиску з боку податкової міліції.

Учасники зустрічі домовилися про напрацювання проекту Меморандуму про співпрацю між ДФС та представниками ІТ-галузі з метою визначення стратегічних напрямів подальшої співпраці та основного переліку стратегічних питань, які вирішуватимуться у рамках такого співробітництва.

На Волині виявлено ухилення від сплати 4,2 млн. грн. податків

Співробітниками податкової міліції Волинської області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.212 КК України за фактом порушення податкового законодавства посадовими особами комерційного підприємства.

З’ясувалося, що протягом 2015-2016 років ці посадові особи імпортували на територію України м’ясну і рибну продукцію, реалізацію якої в подальшому оформили через підприємства з ознаками фіктивності, при цьому фактично реалізовувалась продукція по ринкових цінах за готівкові кошти.

Такі дії посадових осіб підприємства дали змогу ухилитись від сплати податків у сумі 4,2 млн. гривень.

Слідчі дії тривають. 

Під час обшуків у Черкаській області слідчі податкової міліції діяли на законних підставах та в межах своїх повноважень

У зв’язку з тим, що деякі ЗМІ поширюють інформацію стосовно ситуації, яка виникла при проведенні співробітниками податкової міліції слідчих дій у селі Кочержинці Черкаської області, повідомляємо наступне.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого слідчими ГУ ДФС у Запорізькій області за ч.3 ст. 212 та ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу України, було викрито схему ухилення від оподаткування одним із підприємств області.

Встановлено, що посадові особи підприємства купували у населення горіхи за готівкові кошти, а їх оформлення на експорт здійснювали за документами фіктивних підприємств. Такі оборудки дозволяли порушникам ухилятися від сплати ПДФО і військового збору за рахунок заниження вартості придбаних горіхів та подальшого неповернення валютної виручки на територію України у встановленому порядку.

З метою припинення злочинної діяльності у березні поточного року на території двох морських портів вилучено горіхи волоські очищені вагою 45 тонн та у шкарлупі вагою 119,4 тонн, які відповідно до документів, належать одному з фіктивних підприємств. При цьому, документи щодо походження горіхів відсутні. Податок з доходів фізичних осіб при їх придбанні не сплачено.

Першочерговими слідчими діями встановлено також три місця накопичення горіхів, які планувалось вивезти за межі України без сплати податків. Два з них знаходились в Одесі та Одеській області, а третій - у селі Кочержинці Черкаської області. На першому із них, в Одесі, вилучили 45,3 тонни горіхів без документів про їх походження.

В Одеській області також було виявлено та вилучено майже 54 тонни горіхів без документів. Після закінчення обшуку, група невстановлених осіб вчинила силовий опір, перешкоджаючи вивезенню горіхів. 

Крім того, на підставі ухвали слідчого судді слідчими податкової міліції Запорізької області проведено обшук у сортувальному пункті, який заходиться у с. Кочержинці Черкаської області. Обшук розпочато о 19-00, у світлу пору доби, що не порушує вимоги ч.4 ст.223 та ч.2 ст.236 КПК України. Перед його початком, слідчим оголошено ухвалу про проведення обшуку власнику приміщення та пред’явлено службове посвідчення.

При цьому група невідомих, агресивно налаштованих осіб вчинила фізичний опір та намагалася спровокувати бійку. Під час обшуку було виявлено понад 60 тонн горіхів та документи, які підтверджують походження лише незначної частини горіхів, що знаходились у вказаних приміщеннях. Проте зацікавлені особи, застосувавши силу, не дозволили вилучити знайдений товар та документи.

У результаті навмисних незаконних дій невідомих осіб пошкоджено автомобілі працівників податкової міліції. Окрім того, порушники заволоділи службовим посвідченням слідчого та ухвалою суду на проведення обшуку.

За вказаними фактами слідчими Національної поліції зареєстровані кримінальні провадження за ст.342 КК України (опір представникові влади під час виконання службових обов’язків).

Інформаційні системи ДФС працюють у штатному режимі

У відповідь на поширення неправдивої інформації одним із засобів масової інформації в мережі Інтернет, повідомляємо наступне.

В ДФС дійсно мав місце збій в роботі автоматизованої системи «Управління документами». З метою виявлення причин такого збою керівництво ДФС ініціювало проведення відповідної внутрішньої перевірки.  За її результатами було встановлено, що збій привів до втрати електронних копій внутрішніх документів, а також частини зовнішньої кореспонденції, яка надходила до ДФС.

Наразі заходи щодо відновлення втраченої інформації завершені, документи в електронному вигляді відновлені відповідно до оригіналів, які зберігаються у паперовому вигляді.

Серед причин збою – застарілість обладнання, неможливість забезпечення належних умов для розташування серверів та іншого обладнання, а також належного рівня захисту інформації.

За допущені прорахунки та неналежне виконання службових обов’язків в цьому конкретному випадку відповідальні особи були притягнені до дисциплінарної відповідальності та звільнені.

На теперішній час усі інформаційні системи ДФС працюють у штатному режимі. Хоча питання застарілості та неналежного рівня обладнання залишається відкритим.  

В Електронному кабінеті платника зареєстровані користувачі з 50 країн світу

В електронному сервісі «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) зареєстровано 37 тис. користувачів з 50 країн світу. Вони здійснили 127,3 тис. сеансів.

Після надання можливості фізичним особам в «Електронному кабінеті платника» підготувати, заповнити та надіслати Декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді, кількість користувачів зазначеного сервісу збільшилась вдвічі.

Також повідомляємо, що для зручності користувачів за пропозиціями, наданими платниками в особистому кабінеті, режим «Стан розрахунків з бюджетом» доповнено такими можливостями:

-      перегляд даних щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки;

-      застосування фільтру в розрізі контролюючих органів;

-      вивантаження інформації у форматі XML-файлів.  

ДФС дякує всім платникам, які взяли активну участь у тестуванні зазначеного сервісу та надали конструктивні пропозиції щодо його роботи та наповнення.

Встановлено факт протиправного витрачання 14 млн. грн. державних коштів одним з підприємств у Донецькій області

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області спільно з управлінням СБУ у Донецькій області встановлено факти протиправного витрачання бюджетних коштів посадовими особами одного зі спільних підприємств, зареєстрованого у Донецькій області.

Встановлено, що кошти, отримані від держаних підприємств на виконання будівельно-монтажних робіт та закупівлю товарно-матеріальних цінностей, зазначене спільне підприємство перерахувало на рахунки підприємств з ознаками фіктивності в рамках договору субпідряду. Можлива сума нанесених державі збитків складає понад 14 млн. грн.

За даними фактами до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 ККУ.

Здійснюється кримінальне провадження.

На Івано-Франківщині викрили конвертцентр з обігом понад 7,5 млн. грн.

Співробітниками податкової міліції Івано-Франківської області під час проведення заходів в рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру.

Конвертцентр було організовано групою осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності з метою ухилення від сплати податків до бюджету.

Схема діяльності конвертаційного центру полягала в наступному. Легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки фіктивних СГД. Ці кошти у подальшому знімали готівкою учасники центру нібито з метою закупівлі будівельних матеріалів та продуктів харчування для передачі посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 9-12% за конвертацію.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік, через розрахункові рахунки одного з комерційних банків склав понад 7,5 млн. гривень, імовірні втрати бюджету складають понад 1,2 млн. гривень.

У ході проведених обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів провадження, вилучено 2,3 тис. доларів США, 1,5 тис. Євро і 49 тис. гривень готівкою, 7 печаток підприємств, ноутбук та тіньову документацію, що підтверджує їх протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.

Викрито розкрадання 17,8 млн. грн. бюджетних коштів у сфері теплоенергетики

Співробітниками податкової міліції Дніпропетровської області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.5 ст.191 КК України, за фактом порушення чинного законодавства посадовими особами комерційного підприємства, що здійснює діяльність у сфері монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання.

Як з’ясувалось, ці посадові особи з 2013 по 2015 рік отримали від НКРЕ 40,9 млн. гривень на проведення монтажних робіт зі встановлення побутових газових лічильників та розробки технічної документації на території Дніпропетровської області, а також технічного переоснащення центральних теплових пунктів, ремонту і модернізації котелень м. Запоріжжя.

У подальшому, зловживаючи службовим становищем, вони документально, без фактичного проведення, оформили операції виконання вказаних робіт з підприємствами, що мають ознаки фіктивності.

Такі дії дали змогу фігурантам провадження заволодіти бюджетними коштами у сумі 17,8 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.

Слідчі дії у кримінальному провадженні щодо «БРСМ-Нафта» здійснюються виключно у правовому полі

нформація, яку поширюють деякі ЗМІ стосовно неправомірних дій працівників фіскальної служби під час перевірки діяльності компанії «БРСМ-Нафта», не відповідає дійсності.

Всі слідчі дії здійснюються у рамках проведення досудового слідства у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 2 статті 212 Кримінального кодексу України за фактом ухилення від сплати податків.

Обшуки, які співробітники слідчих підрозділів ДФС провели на АЗС та нафтобазах, що належать суб’єктам господарської діяльності групи «БРСМ-Нафта», здійснювалися на підставі ухвал Жовтневого районного суду м. Полтави від 04.04.2016 та 08.04.2016.

Наразі досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

У ДФС ознайомилися з основними напрямами діяльності Митно-прикордонної служби США

За підсумками візиту представників ДФС до Митно-прикордонної служби США у рамках підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS), що фінансується Державним Департаментом США, керівникам структурних підрозділів ДФС та територіальних органів було проведено презентацію основних напрямів діяльності Митно-прикордонної служби США (СВР).

Мова йшла, зокрема, про принципи функціонування СВР, її організаційну структуру та функції, основні завдання та повноваження її офіцерів, законодавчі та нормативні акти, які регулюють діяльність відомства тощо.

Фахівці ДФС також вивчили досвід американських колег щодо методів роботи у напрямі митного контролю та оформлення вантажів. Так, зокрема, в США всі необхідні процедури здійснюються на кордоні, а перевірка митної вартості, класифікації тощо відбувається на етапах пост-митного контролю та пост-митного аудиту.

Особливу увагу було приділено функціонуванню підрозділів з протидії тероризму та контрабандній діяльності, які діють при Митно-прикордонної служби США. Їх головним завданням є боротьба з незаконним переміщенням наркотичних засобів, товарними правопорушеннями, тероризмом та нелегальними емігрантами.

Отриманий досвід в ДФС планують використати під час реформування українських митниць, яке наразі здійснюється у рамках інституційної реформи ДФС. 

З початку року контакт-центром ДФС надано майже 370 тис. відповідей на запитання платників

Протягом січня-березня поточного року фахівцями контакт-центру ДФС надано 369,5 тис. відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян. Більшість відповідей платники отримали телефоном – 357,0 тис., електронною поштою та факсом – 12,5 тисяч.

Найчастіше платники податків зверталися з питань податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства відповіді на звернення надаються з використанням Бази знань – автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян, яка постійно оновлюється і підтримується в актуальному стані. На 1 квітня поточного року у Базі знань налічувалося 15,1 тис. уніфікованих запитань-відповідей. З її використанням протягом зазначеного періоду платникам надано 139 консультацій у письмовій формі.

З метою підтримки в актуальному стані Бази знань протягом січня – березня 2016 року у зв’язку зі змінами законодавства обмежено термін дії 1017 запитань-відповідей та внесено 597 нових редакцій запитань-відповідей.

 Для зручності Базу знань розміщено на веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР). Скористатися нею відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час та самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять.

З початку 2016 року цією послугою вже скористалися 947,3 тис. користувачів, що на 24,1 відс. більше відповідного періоду минулого року.

Нагадаємо, що за допомогою ЗІР можна оперативно та у зручній формі отримати актуальну інформацію щодо змін у податковому та митному законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), користуватися можливістю покрокового пошуку інформації, розміщеної в інтерактивних мапах за напрямами «Митна справа», «Єдиний соціальний внесок» та«ПДФО», здійснювати перегляд 10 найактуальніших запитань, з якими платники найчастіше зверталися до Контакт-центру за попередній день, та відповіді на них. 
Новости Бердянска
вчера, 22 марта, пятница
21 марта, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 23 - 24 Марта

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Як приборкати дракона 3
Як приборкати дракона 3

 21 - 27 Марта

 13:45, 17:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Добро пожаловать в Акапулько
Добро пожаловать в Акапулько

 21 - 27 Марта

 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Давай танцуй
Давай танцуй

 21 - 27 Марта

 19:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша