Бойко може наздогнати Порошенка і Тимошенко - Володимир Фесенко

По материалам пресс-службы партии «Оппозиционная платформа – За жизнь»
06.03.2019 · 08:11 · Просмотров - 105

У президентських перегонах Юрій Бойко може дістати двох конкурентів – Порошенка й Тимошенко, у яких зараз однакові рейтинги

Бойко може наздогнати Порошенка і Тимошенко - Володимир Фесенко
На правах политической рекламы

Про це сказав голова Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко, коментуючи звернення З’їзду жінок України до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від Півдня та Сходу Юрія Бойка.

 - Це достатньо сильний технологічний хід з боку команди Юрія Бойка. Тема об’єднання буде актуальною в перспективі не тільки президентських, але і парламентських виборів, - зазначив Фесенко.

На думку політолога, зняття інших опозиційних кандидатів з президентських перегонів додасть Юрій Бойку кілька відсотків голосів, і тоді він може напряму включитися в боротьбу за вихід до другого туру.

 - Ми зараз бачимо, що вже немає тенденції зростання рейтингів Порошенка, як це було в січні – на початку лютого. І в принципі, Бойко може дістати двох конкурентів – Порошенка й Тимошенко, у яких зараз рейтинги однакові. Тому якщо буде об’єднання, якщо знімаються Мураєв і Вілкул на користь Бойка, то Бойко отримає реальні шанси у боротьбі за вихід до другого туру, - підкреслив Фесенко.

У свою чергу, соціолог Олексій Боровський зазначив, що Бойко лишається безумовним лідером у біло-блакитному таборі, а виборчі кампанії Вілкула та Мураєва не дали того ефекту, на який вони розраховували.

 - За даними соціологічної служби Рейтинг, у Бойка 11,3%, а Вілкул і Мураєв знаходяться десь у рамках статистичної похибки. Більш того, у Бойка є потенціал зростання за рахунок мобілізації своїх виборців. Електоральне ядро у них практично однакове, а схожі ідеологічні цілі можуть не тільки вплинути на складання рейтингів, але й дати потрібний синергетичний ефект для мобілізації виборців Сходу та Півдня. Зараз же ті, хто підтримує кандидатів-аутсайдерів, просто зменшують шанси на те, що кандидат від промислових регіонів буде представлений у другому турі. Тому, природно, що зняття Вілкула та Мураєва консолідує голоси навколо найрейтинговішого кандидата від Сходу та Півдня і дає всі передумови для його виходу у другий тур, - відзначив соціолог.

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що у президентських перегонах з’явився четвертий рівноправний лідер - Бойко.

 - Спочатку було два лідери - Тимошенко і Порошенко. Потім уже сформувалася трійка - Зеленський, Порошенко, Тимошенко. Зараз з’явився четвертий лідер - Юрій Бойко. Поки що є тільки 4 явних лідери, і кожен з них може вийти до другого туру. У цьому сенсі, ця виборча кампанія вкрай цікава, - зазначив Карасьов.

Нагадаємо, що 1 березня у Донецькій області відбувся з’їзд жінок України, участь у якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх областей. Учасниці з’їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу.

Також делегати V конференції регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Кіровоградщини одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгенія Мураєва зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка заради майбутнього України.

Цю ініціативу також підтримали депутати Воловецької районної та Закарпатської обласної ради ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Також стало відомо, що жителі Дніпра, які підтримують опозиційні сили, збирають підписи з проханням до Олександра Вілкула зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь Юрія Бойка, як кандидата, що має найвищий рейтинг серед представників  опозиції.

 

Материалы, публикуемые с пометкой "На правах политической рекламы", отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с позицией редакции портала

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх