Сергій Льовочкін: У нашій партії є майбутній прем'єр-міністр – Юрій Бойко

По материалам прес-служби Сергія Льовочкіна
07.06.2019 · 09:02 · Просмотров - 154

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ здатна після виборів сформувати уряд і виправдати надії виборців. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін на Всеукраїнському об'єднавчому з'їзді партії

Сергій Льовочкін: У нашій партії є майбутній прем'єр-міністр – Юрій Бойко
На правах політичної реклами
 - Ми зібралися на цей з'їзд, щоб ще раз сказати Україні, що об'єдналися заради миру. Об'єдналися заради процвітання України. Об'єдналися заради того, щоб зробити життя людей кращим, – заявив Сергій Льовочкін.

За його словами, вже скоро Україна буде обирати новий парламент, і люди сподіваються, що народні депутати, яких оберуть, будуть по-справжньому працювати в їхніх інтересах.

 - Але одночасно, обираючи парламент, Україна обере новий уряд і нового прем'єр-міністра. Відмінність нашої команди від інших в тому, що у нас є майбутній прем'єр-міністр. Це – Юрій Бойко, – додав політик.
 - Бойко знає, що потрібно робити і як потрібно робити. І в цьому його головна перевага перед іншими кандидатами на цю посаду. Він пройшов нелегку виборчу кампанію, він прожив складне і змістовне життя. Він знає і вміє працювати. З ним разом на вибори йде величезна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Я переконаний, що ми здатні сформувати уряд і зробити те, чого від майбутнього парламенту і уряду чекають мільйони наших співгромадян, – сказав Сергій Льовочкін.

Народний депутат висловив упевненість, що опозиційна партія матиме підтримку виборців.

 - Переконаний, що команда, яка зібралася в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ, здатна побудувати сильну, процвітаючу, сучасну Україну, – підсумував він.

 

Матеріали, що публікуються з позначкою "На правах політичної реклами", відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з позицією редакції порталу

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх