Юрій Бойко назвав свої перші кроки як прем'єра

По материалам прес-служби партії «Опозиційна платформа – За життя»
11.06.2019 · 15:40 · Просмотров - 161

Люди чекають, що в уряд прийдуть справжні професіонали

Юрій Бойко назвав свої перші кроки як прем'єра
На правах політичної реклами

Про це заявив кандидат в прем'єри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи результати соціологічного дослідження КМІС, згідно з яким політик є лідером серед кандидатів на пост прем'єр-міністра України.

 - Я розумію, чим обумовлений сьогодні вибір громадян. Зараз більшість українських сімей живуть дуже бідно, не мають роботи, не можуть оплачувати комунальні рахунки. Багато хто побоюється, що в разі приходу до влади чергових популістів або «топ-менеджерів по найму» ситуація тільки погіршиться. Люди роблять вибір на користь відповідальної влади, чекають в уряді команду досвідчених вітчизняних фахівців, яка зможе швидко і професійно виправити ситуацію, - сказав опозиційний політик.

За словами Юрія Бойка, у ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ є така команда і чітке бачення перших 100 днів роботи Кабінету міністрів.

 - Перш за все, в фокусі уваги - ситуація в паливно-енергетичному секторі та в житлово-комунальному господарстві. Ми поставили перед собою завдання забезпечити зниження тарифів на газ для населення. Це зробити цілком реально. Кілька днів тому ми в рамках економічного форуму в Санкт-Петербурзі провели зустріч з главою «Газпрому» Олексієм Міллером. Це вже другі наші переговори. Дійти згоди про зниження ціни на газ для України і гарантувати продовження угоди про транзит ще на 10 років - цілком можливо. І після нашої перемоги на парламентських виборах, ми це зробимо, - запевнив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Прямі поставки російського газу дозволять знизити його ціну більш ніж на 25% і вийти на тариф для вітчизняного споживача у 3800 грн за тисячу кубів.

 - Гарантії транзиту газу по нашій території - це і платежі в бюджет, і робочі місця. А економічно обґрунтована ціна газу, а не як сьогодні, - це і конкурентна продукція вітчизняних заводів, і вартість хліба, цукру, та всіх товарів, якими щодня користуються люди, - зазначив Юрій Бойко.

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня, більшість респондентів - майже 13% - хотіли б бачити засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка прем'єр-міністром України.

За результатами парламентських виборів Верховна Рада буде формувати новий уряд і обирати нового прем'єр-міністра.

 

Матеріали, що публікуються з позначкою "На правах політичної реклами", відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з позицією редакції порталуЧитайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх