В Бердянську посилили контроль за наявністю «куточків споживача» в закладах торгівлі

07.12.2017 · 10:45 · Просмотров - 765

Співробітники адміністративного відділу виконкому посили контроль за наявністю куточків споживачів в закладах торгівлі та надання послуг. В останні декілька місяців кількість протоколів на підприємців з цього приводу суттєво зросла.

Куточок споживача обладнують для того, щоб покупці та клієнти могли отримати належну інформацію про продавця та свої права. Оформлення куточка споживача залежить від сфери діяльності та категорії товарів і послуг, які реалізуються. В куточку споживача повинна міститись інформація про підприємця, має бути книга відгуків і пропозицій, адреса і номери телефонів місцевих органів захисту прав споживачів, ліцензії, нормативні документи у вигляді окремих роздруківок або брошур, решта документів залежить від виду діяльності.

На черговому засіданні адміністративної комісії розглянули одразу декілька протоколів на підприємців за відсутність куточків споживача, їх попередули і закликали не порушити вимоги законодавства. Останнім часом, фактично на кожному засіданні комісії розглядаються подібні протоколи. Фахівці виконкому попереджають підприємців про необхідність утримання на об’єкті торгівлі повного пакету дозвільних документів на діяльність та належним чином оформляти куточки споживача.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
вчера, 15 декабря, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мисс Бердянск 2017
Мисс Бердянск 2017

 16 Декабря

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

50 UAH

Відкриття новорічної ялинки
Відкриття новорічної ялинки

 17 Декабря

 12:00

 Площадь Единства

Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner
Фотоконкурсы от "КАЧЕЛИ" coffee corner

 03 Ноября - 19 Декабря

 Кофе-корнер «Качели» (ул. Горького, 41)

Киборги
Киборги

 14 - 20 Декабря

 11:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша