Конфлікт, як основа набуття навичок. Олег Мальцев

Конфліктів у людини повинно бути на 10% більше, ніж дає життя, для того, щоб були стійкі навички

Конфлікт, як основа набуття навичок. Олег Мальцев

Як відомо ефективність людини в будь-якій сфері життя та діяльності, багато в чому залежить від наявності або відсутності необхідних навичок. І хоч ми всі вкрай зацікавлені в тому, щоб ставати краще та ефективніше, мало хто з нас замислюється над тим, як виникають ті чи інші навички, яка їхня природа, і чи можна зробити процес їх придбання швидким і керованим.

З огляду на актуальність даної проблематики, ми вирішили познайомити вас з результатами наукових досліджень українського вченого, академіка УАН Мальцева Олега Вікторовича, і зробленим ним світовим відкриттям, яке свідчить про те, що основою набуття навичок є конфлікт.

Щоб розібратися про що йде мова, почнемо з передісторії і подивимося, чому у більшості людей не виходить придбати потрібні навички.

Річ у тому, що за останні 80 років в психології широке поширення по всьому світу отримали такі напрямки, як експериментальна психологія та біхевіоризм. В результаті чого в уми більшості людей «вбивалися» ідеї про те, що думати потрібно позитивно, а конфліктів необхідно уникати.

Такий стан справ породжує систему, яка створює певний фон (умови), в рамках якого у людини відпадає потреба в необхідності придбання навичок. Тобто, такий підхід повністю виключає можливість придбання навичок, як таких.

Коли ми говоримо про конфлікт, це не означає що мова йде про фізичний конфлікт. Конфлікт це не обов'язково бійка, це може бути емоційна сфера, це може бути інтелектуальний поєдинок, філософський конфлікт, релігійний та ін.

Коли ми говоримо «конфлікт», ми маємо на увазі комплексне явище. Це може бути конфлікт з самим собою, конфлікт з іншою людиною, або з групою осіб, або з системою та ін.

В контексті даної проблематики, хотілося б окремо виділити наступну категорію конфліктів - «конфлікт« сам з собою », й розглянути ще одне важливе відкриття Мальцева:

Будь-яка потреба = конфлікт «сам з собою».

Як це виглядає? Наприклад, конфлікт між бажанням та можливістю. Людина чогось хоче, а отримати цього в дану хвилину не може - це конфлікт з самим собою. Коли людина шукає можливість отримати бажане, але не знаходить - виникає конфлікт. «Хочеться сьогодні, але я не можу отримати, а завтра вже не потрібно». Слід розуміти, що у різних людей різні конфлікти з самим собою.

Конфлікти породжують потреби, а потреби у свою чергу породжують ці конфлікти - це кругова система.

Конфлікт штовхає людину до потреби, а потреба штовхає до конфлікту, по суті, це одне і те ж - жива машина конфлікту з самим собою.

Якщо розглядати потребу як первинний імпульс до конфлікту та перехід до навички, нам необхідно розуміти, що існує три стадії:

  • Конфлікт,

  • Помста,

  • Ненависть.

Є три стадії відносини в конфлікті: перша стадія - це сам спалах конфлікту. Наприклад, дві людини посварилися, почали битися, і розійшлися, що не закінчивши бійку - виник конфлікт. Наступна стадія - це очікування поєдинку, який рано чи пізно виникне, і той, хто програє, буде бажати помститися. Але якщо людина не може помститися, то він починає ненавидіти свого опонента - це третя стадія. Вона може тривати довго, а може і закінчитися через якийсь час.

Виходячи з цього прикладу видно, що спочатку у людини виникає конфлікт, потім необхідність вступити в поєдинок, ураження в поєдинку штовхає її бажати мститися і помста, як це не дивно є дуже сильним поштовхом для придбання навичок. Ненависть розглядається як якась субстанція почуттів, емоцій, в даному випадку це означає відсутність досвіду. І в кінці людина або отримає навик, або залишиться в стані безпомічній ненависті. PhD Олегом Вікторовичем Мальцевим була виведена формула стійких навичок:

«Конфліктів у людини повинно бути на 10% більше, ніж дає життя, для того, щоб були стійкі навички».

Тобто, у людини повинно бути конфліктів лише на 10% більше, ніж йому надає життя, інакше ці конфлікти замість навичок просто обвалять його життя, - у нього ні на що інше не залишиться часу. Сполучення 110% - це ідеальні умови для навичок. Поки будуть існувати конфлікти, ви будете здобувати навички.

У свою чергу, виникає необхідність в системі, яка і регулює всі ці компоненти, процес від переходу від конфлікту до навичок - виникає потреба в менеджменті.

Ефективний менеджмент здатний навмисно ініціювати необхідні конфлікти, іншими управляти, а небезпечні конфлікти запобігати. Менеджмент стежить за тим, щоб ви не купували непотрібних навичок, регулюючи конфлікти.

Навички бувають умовно поганими та хорошими, потрібними та непотрібними. Розуміння цього дає можливість керівникам стежити за тим, щоб в компанію люди не потрапляли з поганими навичками, або їх не купували в процесі роботи, тому що конфлікти виникають автоматично, і за цим потрібно стежити.

У даній статті ми лише коротко розглянули роль конфліктів у формуванні навичок, що дає можливість закласти фундамент на шляху до ефективності. Для того, щоб навчитися керовано здобувати навички, безумовно, необхідно більш глибоко розібратися в пристрої. Отримати більше інформації про проблематику, ви можете вивчивши лекції онлайн або дистанційні курси на сайті Академія прикладних наук.Последние статьи
Правила удачного дизайна календарей
Правила удачного дизайна календарей

Прибыльный бизнес удаётся построить тем, кто успешно ис...

18.07.2019 15:57:40

Преимущества комплекса апартаментов бизнес-класса KANDINSKY Odessa Residence
Преимущества комплекса апартаментов бизнес-кл...

Начать утро с тренировки в фитнес-центре и расслабляюще...

18.07.2019 15:53:02

Борьба с выпадением волос: эффективные маски
Борьба с выпадением волос: эффективные маски

Чтобы сохранить красоту и здоровье волос следует не про...

17.07.2019 17:08:54

Советы по обустройству уличного освещения час...

Правильно организованное уличное освещение — это залог ...

17.07.2019 17:05:56

Сколько стоит металлопрокат

Металлопрокат — один из наиболее востребованных и разно...

17.07.2019 17:04:19

Сколько стоит услуга лазерной резки
Сколько стоит услуга лазерной резки

С внедрением лазерных технологий расширились возможност...

17.07.2019 08:23:06

Уход за бровями после татуажа: что нужно знат...

Качественный результат татуажа - такой, который хотелос...

12.07.2019 14:40:45

Какие гель лаки для ногтей популярны в этом сезоне
Какие гель лаки для ногтей популярны в этом с...

На смену обычным лакам для ногтей уже давно пришли и ст...

11.07.2019 17:04:40

Что необходимо иметь для комфортной стендовой стрельбы и сколько это стоит
Что необходимо иметь для комфортной стендовой...

Среди различных видов спорта один из наиболее популярны...

11.07.2019 16:56:11

Машина как рабочая лошадка
Машина как рабочая лошадка

Как известно именно малый и средний бизнес являются дви...

10.07.2019 14:56:46

Ближайшие события
Король лев
Король лев

 18 - 24 Июля

 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:15

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Анна
Анна

 18 - 24 Июля

 10:30, 14:35, 19:25

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Человек-Паук: вдали от дома
Человек-Паук: вдали от дома

 18 - 24 Июля

 16:55

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Водитель для копа
Водитель для копа

 18 - 24 Июля

 12:45

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша