Дизайн магазину одягу: що варто врахувати?

Чи варто власникам магазинів залучати професійного дизайнера для оформлення інтер'єру? Однозначно, так.

Грамотне розташування товарів та продумане освітлення, комфортна та затишна атмосфера, яскраві акценти – все це має спонукати відвідувача до покупки та створювати певну репутацію компанії чи бренду.

Оформити оригінальний інтер'єр магазину одягу можна, звернувшись до фахівців студії Partner Design. Талановиті спеціалісти з дизайну комерційної нерухомості допоможуть розробити та реалізувати унікальний проект інтер'єру вашого торгового простору.

дизайн магазину одягу

Ідеї для дизайну бутиків

При створенні дизайн-проекту спеціаліст намагається зробити комфортну атмосферу для покупця з ілюзією непомітного протікання часу та акцентувати увагу на головному – товарах, представлених на полицях.

Дизайн приміщення важливо створювати з урахуванням уподобань клієнтури. Наприклад, в елітному бутику брендового одягу гармонійно будуть виглядати дорогі меблі з коштовних матеріалів: мармуру, цінних порід деревини, оксамиту тощо. Аксесуари також мають бути відповідного рівня: картини, статуетки, шикарні люстри. Чудовим варіантом для таких бутиків буде стиль модерн або ж ар-деко. Натомість у магазині молодіжного одягу більш доречним буде стиль лофт з його грубуватістю чи зухвалий та яскравий поп-арт. Більш нейтральні стилі, такі як еко, скандинавський, підійдуть майже для будь-якого торгового простору.

дизайн магазину одягу

Для дитячих магазинів хорошим варіантом буде яскравий та навіть «мультяшний» дизайн із зображенням улюблених героїв на стінах, яскравими меблями у формі ігрових елементів, оригінальними вивісками, аби привернути увагу і батьків, і малюків. Прекрасна ідея – створити на території магазину невеличку ігрову зону.

Та є кілька аспектів, що стосуються усіх магазинів. На них варто звернути увагу:

  • При оформленні інтер'єру магазину одягу важливо встановити зручні дзеркала у торговому залі. Перш ніж піти до примірочної, люди часто оцінюють, як буде виглядати на них та чи інша річ.
  • Основне освітлення має бути максимально комфортним, не різати очі, але при цьому бути достатньо яскравим, щоб роздивлятися товар було зручно. За допомогою акцентного освітлення можна виділити певні групи товарів.
  • Товар бажано розташувати на рівні очей. Щоб додати дизайну оригінальності, можна використати стелажі, полиці, стійки, підставки незвичної форми.
  • Особливу увагу слід приділити оформленню примірочної. Необхідно встановити хороше освітлення, гачки та полички для речей, великі дзеркала та зручні пуфи.
  • Добре було би зробити і зону очікування з кріслами та невеличким журнальним столиком. Так ви продемонструєте увагу та турботу про комфорт відвідувачів.

Існує ще безліч нюансів, які варто врахувати, оформлюючи інтер'єр торгового приміщення. Довірте справу професіоналам, які знаються на всіх тонкощах та секретах стильного та практичного дизайну.Последние статьи
Определяем с Sp-climate, чем особенный конден...

С наступлением зимы или осени особо остро встает вопрос...

19.11.2019 08:56:42

Противопоказания к лазерной эпиляции: когда стоит отказаться от процедуры
Противопоказания к лазерной эпиляции: когда с...

Лазерная эпиляция считается высокоэффективной процедуро...

18.11.2019 16:06:16

Мотоблоком можно не только землю вскапывать. На что способен мотоблок
Мотоблоком можно не только землю вскапывать. ...

Всем известно - чтобы вырастить хороший урожай, нужно к...

16.11.2019 11:54:02

Что интересного можно посмотреть в Дрездене
Что интересного можно посмотреть в Дрездене

Каждый город нужно открывать для себя в определенное вр...

16.11.2019 11:48:59

Почему хороший смеситель не может стоить дёшево
Почему хороший смеситель не может стоить дёше...

Правильно выбранные мойки, краны, смесители обеспечиваю...

14.11.2019 15:22:17