Недорогий відпочинок у дивовижній країні вічного сонця

Єгипет − незвичайна країна з багатою історією і ексклюзивною природою. Знаходиться в північно-східній Африці і займає невеличку частину для проживання, 95% - це пустеля.

Недорогий відпочинок у дивовижній країні вічного сонця

Але ця маленька частинка приховує в собі безліч таємниць від колись існуючої могутньої древньої цивілізації. Про її існування свідчать піраміди Гізи, Великий Сфінкс, і Temple Karnax, чиї стіни усіяні ієрогліфами, гробниці фараонів. Єгипетські піраміди є єдиним офіційним дивом світу, збереженим з давніх часів.

КЛІМАТ

Тропічний пустельний, адже Єгипет є невеличкою частиною великої пустелі Сахари. Стовпчик термометра влітку може в тіні досягати 50-градусної позначки. Зимою позначка опускається до +20-25°C. А в пустелі навіть спостерігаються незначні заморозки. Вночі значно прохолодніше, ніж вдень. На Червоному і Середземноморському морях коливання дещо менші. Їхати відпочивати в Єгипет можна і влітку, і взимку.

ДЕ КУПИТИ ПУТІВКИ

Якщо вам запропонували поїхати до Єгипту, без вагань погоджуйтесь − отримаєте яскраві незабутні враження. Це один із найпопулярніших напрямків цікавого та унікального відпочинку. Туристичну подорож до Єгипту та в інші країни світу пропонує туроператор «La Tour». Тури в Єгипет – це:

  • екскурсійний індивідуальний та груповий відпочинок;
  • гарячі тури до Шарм-Ель-Шейху, Хургади й інших міст;
  • романтична подорож для закоханих пар;
  •  доступні ціни на подорожі у будь-яку країну світу.

ЯК МОЖНА ВІДПОЧИТИ

Відпочинок в Єгипті − це захоплююча екскурсія в країну вічного літа, стародавніх руїн, фортець, храмів, до найкрасивішого на планеті теплого Червоного моря і золотого піску на Середземноморському узбережжі. Прекрасні піщані пляжі та чудове прозоре море − це просто рай для любителів дайвінгу, підводного плавання. Можна взяти прогулянкові човни і відправитись на коралові острови. Невелике занурення допоможе побачити дивовижний підводний світ: тропічну рибу, молюсків, морських їжаків, корали.

Любителі активного відпочинку можуть вирушити у круїз по долині найдовшої річки світу Нілу і спостерігати незвичайну природу та побут мешканців. У верхній течії річки є багато підводних скель — порогів, а в нижній, Ніл тече широко і повільно. Береги Нілу густо заросли акаціями, пальмами, єгипетським папірусом, у воді багато риби. Живуть крокодили, бегемоти, незчисленні зграї різних птахів.

Цікаво побувати у Каїрі, столиці Єгипту. Це найбільше африканське місто із двадцятимільйонним населенням, відвідати Єгипецький музей, цитадель Саладіна та мечеть Алабастер, дитячий культурний парк.

 Можна покататися у сучасному джипі по пустелі Сахарі і зупинитися в одному із оазисів на ночівлю. Приваблюють туристів розваги в аквапарку, які розташовані на території готелів: веселі водні гірки з різкими перепадами, запаморочливими спусками та неочікуваними поворотами.

Чудово провести час із дітьми можна в дельфінаріях або єгипетських парках розваг.

КУРОРТИ

Курорти Єгипту характеризуються розвиненою туристичною інфраструктурою і доступними цінами. Завдяки великому вибору затишних готелів різних категорій, ви зможете відпочити з родиною з дітьми.

На фото сланцы в песке на фоне моря

Хургада

Найпопулярніший туристичний центр на Червоному морі. Сервіс в Хургаді відповідає найвищим європейським стандартам. Пляжі тут вкриті чистим дрібним білим піском.

Сахл-Хашиш

Це один з найбільш розкішних курортів. Це ідеальне місце для туристів, які звикли до найвищого рівня комфорту і сервісу. Його незаймані пляжі розкидані по площі в 12 кілометрах. Готельні комплекси оточені фонтанами, садами, водяними каналами та лагунами. Є професійно ландшафтні поля для гольфу та дайвінг-центри.

Шарм-ель-Шейх

Знаменитий курорт «Королівська бухта» розташований на півдні Синайського півострова-малої частини Єгипту, що лежить не в Африці, а в Азії. Шарм-ель-Шейх є найбільшим курортом в регіоні і має Міжнародний аеропорт, що обслуговує туристів з усіх куточків півострова. У Шармі безліч дорогих готелів, він вважається найбільш престижним курортом.Последние статьи
Что нужно знать перед тем как арендовать квартиру
Что нужно знать перед тем как арендовать квар...

Мы дадим несколько полезных советов, что нужно именно з...

29.01.2023 22:55:44

Безшовні чи зварені: яким трубам віддати перевагу?
Безшовні чи зварені: яким трубам віддати пере...

Як це часто буває: нижча ціна — далеко не ознака ...

29.01.2023 22:37:51

Smeg. Стильный чайник с самым быстрым нагревом воды в мире
Smeg. Стильный чайник с самым быстрым нагрево...

Дискуссия, о которой вы точно слышали, если хоть немног...

29.01.2023 10:59:22

Концепт-стор для людей с чувством стиля: TheIcon
Концепт-стор для людей с чувством стиля: TheI...

Модная одежда - это то, что делает человека не только п...

28.01.2023 19:19:02

Неповторимый стиль и технологии. Почему дизайнеры в восторге от холодильников SMEG?
Неповторимый стиль и технологии. Почему дизай...

Итальянский бренд, который по делу считается лидером в ...

28.01.2023 10:58:03

На верх