Що почитати під час карантину? Топ-3 трилерів

Ви вже встигли втомитися від тривалого карантину? Адже попереду ще далеко не один день віддаленої роботи з дому і навчання в режимі онлайн.

Що почитати під час карантину? Топ-3 трилерів

Життя все також тече повним ходом і обов'язки ніхто не відміняв. Але якщо у вас з'явилося трохи часу для себе - проведіть його з користю. Чи не пропадайте в нескінченних соціальних мережах, а почитайте цікаву книгу.

Інтернет магазин vivat-book.com.ua пропонує вам купити книгу з нашого топ-3 найцікавіших трилера, які поведуть вас в світ ілюзій і допоможуть відволіктися від повсякденних проблем.

«Ідеальна мати» Еймі Моллой

книга

Під час вагітності кілька юних мам подружилися на одному з тематичних форумів. Після появи на світ немовлят їх спілкування перейшло в реальність. Тепер вони зустрічаються кілька разів в тиждень, щоб погуляти з дітьми в парку. Такі собі «Мамські посиденьки», на яких вони діляться всією красою материнства. Вони розповідають один одному про різні складнощі, які у них виникають, поділяються всілякими Лайфхак. Через два місяці після виходу з пологового будинку мами вирішили трохи відірватися без дітей в місцевому кафе. Пару годин, які стали фатальними.

Малюка однієї з мам вкрали з дому. Далі читач може спостерігати як поліція веде детальне розслідування і дізнається безліч деталей злочину, а також подробиці минулого всіх мам. Секрети знайшлися у кожної з них.

Роман одночасно страшний і інтригуючий. У книзі є багато інформації про те, якого це бути молодою мамою. У ній розповідається про підгузки, перших словах, годуванні і багато іншого. Це дозволяє максимально проникнутися атмосферою материнства. Однак те, що ми дізнаємося про жінок в процесі читання також як і кінцівка роману - тримають в напрузі аж до закінчення.

«Зруйнована гавань» Тана Френч

книга

Чи існує межа між добром і злом? Чи правда, що від любові до ненависті лише один крок? Ця істина дуже хитка. Після того, як читач познайомитися з романом «Зруйнована гавань» він зможе усвідомити, наскільки душа кожного з нас багатогранна. У неї є як світла, так і темна сторона.

Сюжет розгортається в невеликому місті недалеко від Дубліна. Спейс вважала, що її життя практично ідеальне. Вони з чоловіком майже завжди чудово ладнали. Але навіть в такому на перший погляд райському містечку іноді відбувалося щось, що змушувало ойкнути навіть самого завзятого скептика.
В один день практично всю сім'ю Спейс позбавляють життя. Її діти і коханий чоловік убито. У живих залишається тільки вона. Однак, допомогти розслідуванню нічим не може, так як позбавляється пам'яті. Хто ж наважився на такий відчайдушний крок і кому завадила їхня сім'я? Звідки на території ділянки так багато відеокамер і що вони приховують?

Раптове поєднання трилера, драми і детектива в одній книзі. У ній читач не знайде перестрілок і переслідувань. Сам сюжет буде йти повільним ходом. Можна буде ознайомитися з характером кожного з героїв, дізнатися мотиви їх дій. Складно буде кинути книгу на підлогу шляху - її автор повільно розкриває всі таємниці, щоб в кінці відкрити головний секрет зруйнованої гавані.

«The One. Єдиний » Джон Маррс

книга

Працівники науки відкрили геніальне знання, яке здатне спростити життя всім жителям планети. Вони встановили, чи є ген, який допомагає знайти ту єдину половинку кожного з нас. Що для цього необхідно зробити? Всього лише здати спеціальний тест ДНК і чекати результату. На протязі декількох тижнів випробуваний отримує лист з особистими даними свого ідеального партнера для життя. З яким у нього буде все ідеально - без сварок і недомовленості. Хіба не про це мріє кожен з нас?

А що, якщо алгоритм вкаже на людину, яка знаходиться в іншій частині світу? Якщо він буде розмовляти на незрозумілій мові або сидіти у в'язниці за злочин? А якщо жінка виявиться психічно нездоровою? Як існувати в подібному світі і чи можна обдурити даний алгоритм?

Автор роману на прикладі п'яти головних персонажів показує, яким чином буде протікати життя з ДНК - парою і що це насправді - мрія чи новий тип рабства. Сюжет розвивається досить динамічно. У книзі є багато різнобічних героїв. Після її прочитання є над чим замислитися. А ви б зважилися на подібний експеримент?Последние статьи
Чемпионат мира 2022: изменения в расписании отбора
Чемпионат мира 2022: изменения в расписании о...

24 марта должны состояться первые матчи плей-офф европе...

02.04.2022 11:04:50

Покупка комбикорма в Бердянске

В разных странах животных выращивают для самых разных ц...

02.04.2022 10:49:22

3pl оператор - ваш надежный подрядчик в международной логистике
3pl оператор - ваш надежный подрядчик в между...

Генподрядчик по международной логистике

05.03.2022 20:32:24

Современные бензопилы. Особенности и возможности
Современные бензопилы. Особенности и возможно...

Первая пила с мотором была разработана еще в 1926 году,...

24.02.2022 14:50:55

Швейная машинка Бернина для работы с кожей
Швейная машинка Бернина для работы с кожей

Джинсы, кожаные куртки, портмоне, визитницы и кредитниц...

23.02.2022 15:47:03

На верх