Робота в Польщі та Чехії: шукаємо популярні вакансії та умови праці за допомогою Jooble

Які документи необхідні для легальної роботи в Європі, середня зарплата некваліфікованих працівників в Польщі та Чехії, та найпопулярніші вакансії для іноземних працівників

Робота в Польщі та Чехії: шукаємо популярні вакансії та умови праці за допомогою Jooble

Українці є одними з найбільших груп іммігрантів у Європі. Незважаючи на те, що їх найчастіше можна знайти в Польщі та Чехії, вони працюють у різних країнах Європи, зокрема в Німеччині, Італії, Франції та інших країнах.

Коли потрібна робота за кордоном багато людей використовують онлайн сервіс Jooble. Це веб-сайт, який допомагає користувачам знайти роботу в різних країнах світу, включаючи Європу. На Jooble можна знайти оголошення про вакансії з різних джерел, включаючи сайти роботодавців, сайти пошуку роботи та різноманітні інші ресурси, і охоплюють вони різноманітні сфери праці.

Користувачі можуть використовувати різні фільтри, щоб знайти вакансії, які відповідають їхнім потребам та вимогам, такі як категорія вакансії, регіон, зарплата та багато іншого. Наприклад, якщо потрібна робота Польща - то саме на Jooble ви знайдете всі актуальні вакансії.  Додатково, Jooble також надає корисні ресурси та інформацію щодо пошуку роботи та кар'єрного розвитку.

Узагалі, сервіс Jooble може бути корисним інструментом для тих, хто шукає роботу в Європі, та хоче швидко та легко знайти вакансії, які відповідають їхнім потребам та вимогам.

робота в цеху збірки автівок

Документи, які необхідно мати українцю для легальної роботи у Європі можуть залежати від країни, в якій він планує працювати.

Однак, основними документами, які необхідно мати для роботи у більшості європейських країн, є наступні:

 1. Паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Для в'їзду в країну потрібен дійсний паспорт, який повинен бути дійсним протягом усього періоду перебування в країні.

 2. Віза або дозвіл на роботу. Ці документи можуть бути потрібні в залежності від країни та типу роботи, яку планує виконувати українець.

 3. Робоча дозвіл або інші документи, що підтверджують легальне працевлаштування. Деякі країни вимагають спеціальних дозволів для іноземців, які працюють у країні, тому необхідно перевірити, чи потрібен такий дозвіл для країни, в якій планує працювати українець.

 4. Страховий поліс. У деяких країнах, наприклад, в Німеччині, працівники повинні мати страховий поліс, що покриває медичні витрати та інші випадки.

 5. Документи про освіту та досвід роботи. Деякі роботодавці можуть вимагати підтвердження освіти та досвіду роботи.

Для отримання більш детальної інформації про необхідні документи для працевлаштування в певній країні, краще звернутися до консульства цієї країни в Україні або до спеціалізованих агентств з працевлаштування.

робота в промисловій пральні

Що по зарплатні?

За офіційною статистикою, середня зарплата некваліфікованих працівників в Польщі та Чехії значно вища, ніж у більшості країн Східної Європи, включаючи Україну.

У Польщі, на початку 2023 року, середня зарплата некваліфікованих працівників становила приблизно 14 злотих на годину, що відповідає близько 3000 злотих на місяць. Зарплата може змінюватись залежно від різних факторів, таких як тип роботи та регіон країни.

Якщо робота Чехія, то середня зарплата некваліфікованих працівників становила приблизно 150 крон на годину, що відповідає близько 22000 крон на місяць. Знову ж таки, зарплата може залежати від багатьох факторів, включаючи тип роботи та регіон країни.

Варто зазначити, що зарплата може значно відрізнятися в залежності від конкретної сфери праці та роботодавця. Також варто враховувати, що ці цифри є середніми, і в окремих випадках зарплата може бути нижчою або вищою.

Популярні вакансії

Список 10 найбільш популярних вакансій в Чехії та Польщі може змінюватися з часом:

Чехія:

 1. Розробник програмного забезпечення
 2. Менеджер проектів
 3. Електрик
 4. Інженер-конструктор
 5. Касир
 6. Медична сестра
 7. Кухар
 8. Водій
 9. Менеджер з продажу
 10. Офіціант

Польща:

 1. Робітник на складі
 2. Електрик
 3. Менеджер з продажу
 4. Розробник програмного забезпечення
 5. Водій
 6. Касир
 7. Медична сестра
 8. Офіціант
 9. Менеджер з логістики
 10. Кухар

робота зварювальником

Європейські країни надають можливість знайти роботу з достатньо високою заробітною платою та забезпечують певний рівень соціального захисту.

Окрім того, багато українців, які працюють у Європі, отримують важливий досвід та навички, які можуть допомогти їм у подальшому розвитку кар'єри. Багато роботодавців в Європі цінують працівників з України за їхній професійний підхід та мотивацію до роботи.

Також варто зазначити, що багато українців, які працюють у Європі, отримують можливість покращити свої знання мови та ознайомитись з іншими культурами. Це дає їм можливість розвиватись не тільки в професійному, але й у особистому плані.

Отже, робота у Європі для українців є перспективною можливістю забезпечити собі гідні умови праці та соціального захисту, отримати досвід та навички для подальшого розвитку кар'єри, а також відкрити для себе нові культури та мови.Последние статьи
Выбор Мотокосы: ваш главный ассистент в летнем уходе за зелеными пространствами
Выбор Мотокосы: ваш главный ассистент в летне...

Лето - время, когда природа проявляет свою буйную жизне...

01.06.2023 16:09:56

Дизельный генератор для дома - подойдет ли?
Дизельный генератор для дома - подойдет ли?

В современном мире электричество является неотъемлемой ...

01.06.2023 15:29:46

Топ 3 мифов о матрасах топперах
Топ 3 мифов о матрасах топперах

Топпер в последние годы стал очень популярным изделием...

01.06.2023 10:55:44

Введение в мир овощного садоводства: семена овощей
Введение в мир овощного садоводства: семена о...

Садоводство — занятие, в котором каждый шаг имеет...

31.05.2023 18:22:26

На верх