Переваги подвійних міжкімнатних дверей

Одинарні міжкімнатні двері, безумовно, вважаються універсальними. За своїми габаритами вони підходять для більшості прорізів.

Переваги подвійних міжкімнатних дверей

Однак існує чимало ситуацій, коли з різних причин одинарні вироби не підходять.

Подвійні міжкімнатні двері https://triodveri.ua/mezhkomnatnyie-dveri/ ідеально підходять для більшості прорізів, особливо в просторих приміщеннях або будинках з високими стелями, де одинарні можуть здатися невідповідними.

Існує низка причин, чому варто віддати перевагу саме цьому варіанту. Двостулкові двері:

  • легко встановлюються;
  • при одночасному відкритті обох стулок створюють достатньо місця, щоб зручно переміщати меблі у вже зібраному вигляді, а також забезпечують вільний прохід для гостей;
  • надають можливість використовувати або одну, або обидві стулки;
  • завдяки різноманітній конструкції та зовнішньому оформленню, ці вироби відкривають перед вами великий вибір оптимальних рішень.

Які краще вибрати подвійні двері

Основний критерій класифікації даної продукції залежить від способу їхнього відкриття. Виходячи з цього, можна виділити такі групи:

  1. Розпашні. Являють собою найбільш поширений і універсальний варіант. Вони мають елегантний дизайн і відкриваються легко. Однак для їх нормальної роботи необхідно мати багато вільного місця, тому вони не завжди підходять для приміщень з обмеженим простором. Крім того, у багатьох випадках друга стулка цих дверей використовується рідко й обмежено, що упускає можливість максимально ефективного використання всіх переваг цього типу виробів.
  2. Розсувні. Являють собою відмінне рішення для невеликих квартир. Головна перевага розсувних дверей полягає в тому, що вони практично не займають місця, займаючи всього лише вузьку смугу простору, приблизно 5 сантиметрів завширшки. Крім того, вони здатні надати інтер'єру вишуканого вигляду, надаючи йому неповторного шарму і стилю. Варто зазначити, що встановлення таких дверей може виявитися складним і потребуватиме додаткових витрат через її монтажну складність.
  3. Маятникові двері - це ідеальне рішення для оформлення вітальні кімнати. Їхня перевага полягає в тому, що вони здатні відчинятися в обидва боки, забезпечуючи максимальну маневреність і створюючи оригінальний інтер'єр.

Купити двері можна в нашому інтернет-магазині https://triodveri.ua/ за доступною ціною, асортимент включає в себе різноманітні моделі.На початок