Як обрати ванну

Як обрати ванну

Ванна кімната є одним з головних приміщень у будь-якій квартирі чи будинку. Це місце, в якому люди починають та закінчують свій день, тут вони заряджаються бадьорістю вранці та релаксують ввечері. Тому вибір відповідної ванни має велике значення для створення затишної атмосфери.

Найпопулярнішим варіантом є ванна з литого мармуру, але щоб правильно обрати її або ванни, виготовлені з інших матеріалів, спочатку слід розібратися в темі.

На що слід орієнтуватися?

Першим кроком при виборі ванни є визначення доступного простору у вашій ванній кімнаті. Виміряйте розміри та переконайтеся, що обрана ванна підходить за шириною, довжиною й висотою. Також зверніть увагу на форму ванни. Існують наступні форми:

  • прямокутні; 
  • овальні; 
  • кутові.

Кожна форма має свої особливості й переваги. Вибір форми ванни залежить від конфігурації вашого приміщення та ваших уподобань.

Ванни виготовляються з різних матеріалів, як-от чавун, сталь, акрил, камінь і дерево. Кожен з цих матеріалів має свої переваги й недоліки. Наприклад, чавунні ванни міцні та стійкі до подряпин.

ванна кімната з мармуровою ванною

Вироби з акрилу легкі, доступні й мають гладку поверхню, проте вони є менш стійкими до пошкоджень. Під час вибору матеріалу враховуйте такі фактори, як тривалість служби та складність обслуговування.

Ванна – це важливий елемент дизайну у вашій ванній кімнаті, тому важливо обрати модель, яка гармонує із загальним стилем інтер’єру. Розгляньте різні варіанти, від класичних до сучасних, і оберіть той, який відповідає вашим уподобанням.

Також врахуйте той факт, що деякі ванни можуть мати додаткові функції, як-от гідромасажні системи або вбудовані світлодіодні підсвічування, що може додати додаткового комфорту ванній кімнаті.

Ознаки неякісного виробу 

Якщо матеріал, з якого виготовлена ванна, не стійкий до подряпин, сколів або корозії, це може бути ознакою низької якості. Якісна ванна має бути виготовлена з міцних і довговічних матеріалів.

Якщо ванна має відколи, тріщини або недоліки у збірці, це може свідчити про недбалість у виробництві або транспортуванні.

Ще одна поширена проблема – відсутність герметичності та протікання. Це може призвести до проблем з водостійкістю та пошкодженням стін і підлоги.

Коли покриття ванни неоднорідне, має подряпини або нерівності, це може бути ознакою низької якості фінішного покриття.

Найбільш небезпечний недолік – неможливість витримування високої температури, наприклад, гарячої води, це може призвести до деформації.

Окрім того, на якісний товар виробник має надавати гарантію. Відсутність гарантії – це серйозний привід відмовитися від купівлі ванни у того чи іншого виробника.На початок