Сколіоз та програма SEAS: сучасний підхід до лікування

Сколіоз та програма SEAS: сучасний підхід до лікування

Сколіоз — це викривлення хребта, яке може розвиватися у дітей та підлітків під час активного росту. Це захворювання зустрічається досить часто і вимагає уважного підходу до лікування. Сколіоз може бути різного ступеня — від легкого, який помітний лише фахівцям, до важкого, який помітний навіть неозброєним оком і впливає на якість життя. Докладніше розкрити тему нам допомагали спеціалісти медцентру «AMBY».

Причини і симптоми сколіозу

Сколіоз може бути вродженим або набутим. Вроджений сколіоз розвивається через аномалії хребців, що виникають ще під час внутрішньоутробного розвитку. Набутий сколіоз з'являється через неправильну поставу, швидкий ріст у підлітковому віці, травми або захворювання нервової системи, - розповіли нам в «AMBY»

Основні симптоми сколіозу включають: асиметрія плечей, лопаток або талії, болі в спині, швидка втомлюваність, зменшення рухливості хребта.

Лікування сколіозу

Лікування сколіозу залежить від багатьох факторів, таких як ступінь викривлення, вік пацієнта та швидкість прогресування захворювання.

Одним з найефективніших методів лікування сколіозу є фізична терапія. Існує безліч методик, і одна з найбільш сучасних та ефективних — це програма SEAS (Scientific Exercise Approach to Scoliosis), яку доречі в «AMBY» почали застосовувати першими в Дніпрі, докладніше про це тут https://amby.com.ua/.

лікування сколіозу

Програма SEAS

SEAS — це науково обґрунтований підхід до лікування сколіозу, що базується на специфічних фізичних вправах. Вона була розроблена в Італії і вже давно здобула популярність у всьому світі завдяки своїй ефективності, - розповіли в медцентрі «AMBY»

Програма SEAS має кілька ключових принципів:

  1. Індивідуальний підхід -кожна програма вправ розробляється індивідуально, залежно від особливостей пацієнта, його віку, ступеня сколіозу та фізичної підготовки.
  2. Самокорекція - вправи спрямовані на навчання пацієнта самостійно контролювати своє тіло і положення хребта. Це допомагає зменшити викривлення і запобігти його прогресуванню.
  3. Функціональні вправи - вправи зміцнюють м'язи, що підтримують хребет, поліпшують координацію та рівновагу. Це допомагає не лише виправити поставу, але й покращити загальний фізичний стан.
  4. Регулярний контроль - пацієнти регулярно проходять обстеження у фахівців для оцінки прогресу та корекції програми вправ. Це дозволяє підтримувати високий рівень ефективності лікування.
  5. Мотивація - підтримка мотивації пацієнта є важливою складовою успіху. Регулярний зворотний зв'язок і позитивні результати допомагають пацієнтам не втрачати віри в свої сили.

лікування сколіозу

Програма SEAS довела свою ефективність у лікуванні дітей і підлітків з легким та помірним сколіозом. Вона може бути частиною комплексного підходу до лікування, який включає носіння корсета, фізичну терапію та інші методи.

Лікування сколіозу вимагає часу, терпіння та систематичності. Програма SEAS допомагає пацієнтам не лише виправити викривлення хребта, але й покращити загальний стан здоров'я, підвищити самооцінку та якість життя. Важливо вчасно звертатися до фахівців та дотримуватися рекомендацій, щоб досягти найкращих результатів.

Сколіоз — серйозне захворювання, яке вимагає комплексного підходу до лікування. Програма SEAS (Scientific Exercise Approach to Scoliosis) є сучасним і науково обґрунтованим методом, що забезпечує ефективне лікування за допомогою специфічних фізичних вправ. Завдяки індивідуальному підходу, самокорекції та регулярному контролю, програма SEAS допомагає пацієнтам зміцнити м'язи, покращити координацію і рівновагу, а також підтримувати мотивацію на високому рівні. Успіх лікування сколіозу залежить від своєчасного звернення до фахівців, систематичного виконання рекомендацій та активної участі пацієнта у власному оздоровленні. Медичний центр «AMBY» пропонує цей сучасний підхід до лікування, забезпечуючи високу якість медичних послуг та підтримку на кожному етапі.На початок