Ліжка з підйомним механізмом: які бувають та як знайти найкраще?

Ліжка з підйомним механізмом: які бувають та як знайти найкраще?

Простора спальня - найкращий та найзручніший варіант, але на жаль, не кожен може собі таку дозволити. Тому нині як ніколи питання грамотного використання простору в кімнатах, зокрема, за допомогою додаткових місць для зберігання речей, є актуальним і важливим. І в цьому дуже допомагають ліжка з підйомним механізмом.

Що являє собою ліжко з підйомником?

По суті, йдеться про традиційне ліжко, частіше за все, двоспальне, що має нішу для зберігання речей, приховану під матрацом. При підійманні основи з’являється доступ до цієї ніші. Чим корисне таке ліжко?

  1. За наявності механізму ним просто користуватися (газовий амортизатор дозволяє підіймати важкі матраци навіть дитині, не потребуючи при цьому багато зусиль).
  2. Зберігання речей в коробі під ліжком дозволяє суттєво зекономити місце в кімнаті, при чому, чим більше спальне місце, тим більше речей можна сховати.
  3. Простору під півтораспальним або двоспальним ліжком може бути достатньо, аби замінити повноцінний комод, тому це вигідно з погляду на бюджет.
  4. Короб для речей під матрацом зазвичай щільно прилягає до підлоги, не залишаючи місця для потрапляння під ліжко пилу та дрібних речей, а це суттєво полегшує прибирання.

При цьому всьому, ліжко з підйомним механізмом виглядає практично так само, як і звичайне.

М'яке ліжко Мюнгер Орієнт з підйомним механізмом

Різновиди ліжок з підйомниками

До яких розмірів ліжок можуть бути застосовані підіймальні механізми? Сучасні виробники можуть запропонувати підйомне ліжко практично будь-якого розміру - від односпального до великого сімейного ліжка. І що просторіше ліжко, тим більше корисного місця буде під спальною основою.

Що стосується матеріалів виготовлення, то найчастіше підйомники використовуються для ліжок з масиву дерева. Це може бути дуб, бук або вільха, іноді клен або сосна. Ліжка з деревних плит типу ДСП чи МДФ також можуть бути оснащені підйомним механізмом, але найчастіше це буде комбінація плит з цільним деревом. Для металевих ліжок, які самі по собі є доволі важкі, корисний простір для речей буде розташований у висувних шухлядах, що не потребують підіймання.

Різновиди підйомних механізмів

На сьогодні існують три типи механізмів підйому матраца, що використовуються в сучасних ліжках.

  • Ручні петлі. Бюджетний варіант, проте вимагає достатньо сил для підіймання.
  • Пружинний механізм. Коштує недорого й не потребує багато зусиль для підняття матраца, однак через обмежений ресурс може доволі швидко вийти з ладу.
  • Газліфт. Газовий амортизатор прекрасно підходить для основ з важкими матрацами, чудово підіймає вагу понад 100 кг. Працює плавно, має тривалий термін експлуатації, вимагає мінімум зусиль, але суттєво дорожчий за попередні варіанти.

В інтернет-магазині Munger можна обрати ліжка як з газовим підйомним механізмом, так і без нього. Тако в асортименті представлені ортопедичні ліжка, м’які меблі та аксесуари для зручного та здорового сну.

Ліжко Мюнгер Едема з підйомним механізмом та ортопедичним матрацом

Як обрати найкраще ліжко?

Велікі простори - це далеко не про кожну сучасну оселю. Втім, навіть у відкритій квартирі-студії місце може бути також обмеженим. І саме тому ліжка з місцем для зберігання речей є настільки популярними на сьогодні. Дитяче ліжко, де можна зберігати іграшки, доросле з коробом, в якому можна комфортно розмістити ковдри чи подушки для гостей, або двоспальне, де можна розкласти не тільки аксесуари для сну, але і деякий сезонний одяг та взуття - вибрати є з чого! Якісні дерев’яні ліжка ручної роботи з підйомним механізмом є дуже популярними, і ми впевнені, що ви точно знайдете варіант, що влаштує вас на всі сто.На початок