На сходах і без протоколу. Як Опоблок висував кандидатів в депутати. ВІДЕО

Бердянск 24
25.09.2015 · 15:10 · Просмотров - 1047

Просто на сходах магазину та без протоколу троє членів луцької районної організації "Опозиційний блок" голосували за висунення кандидатів у депутати на місцевих виборах.


Так, у четвер, 24 вересня, в обідню пору в придорожнє кафе в смт Торчин почали з'їжджатися члени "Опозиційного блоку". Справа в тім, що саме тут мали відбутися партійні збори з висунення кандидатів у депутати до Луцької райради.

А зустрічала гостей вже з нарізаними бутербродами власниця кафе. Вона ж - голова луцької районної організації "Опозиційний блок"Лариса Волошенюк.

Бути присутніми на зборах виявили бажання і громадські активісти. Всі офіційно зареєструвалися та чекали, коли вони почнуться. Замість того голова районного осередку партії заявила про зрив та що на неї чинять фізичний тиск.

У відповідь активісти викликали дільничного міліціонера, аби той зафіксував, чи дійсно відбувається тиск на членів партії. На що Лариса Волошенюк почала комусь телефонувати та розповідати про силовий захват її приміщення.

"На мою територію проникли люди, які без командировочних посвідчень від преси і т.д., тут роблять скандал, заважають нам проведенню наших районних партійних зборів", - запевняла вона співрозмовника та просили прислати їй підкріплення.

Як пояснив ситуацію член Луцької районної виборчої комісії Георгій Жога (прибув на запрошення "Опозиційного блоку" та як член комісії відвідав ці збори з метою зафіксувати, що вони відбулися і що висунуті якісь кандидати), то між організаторами зборів і громадськими організаціями була дискусія. З його слів, організатори трактували це як спробу зриву.

"Я зі своєї сторони спроби зриву не бачу. Просто була дискусія", - розповів він.

Натомість Лариса Волошенюк переконує, що їй заважали "жити, працювати" та чинили на неї тиск.

У результаті, за кандидатів в депутати "голосували" аж три людини на сходах магазину без протоколу та оголошення списку.

"Чесно кажучи не бачив ніякої конференції, ніяких зборів і ніяких висновків. Бачив людей, які піднімали руки. За щось, що об'являла інша людина", - дав оцінку такому голосування Георгій Жога.

Тэги: Оппоблок
Підтримати Brd24


Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На верх