З установ виконання покарань області звільнено понад півтори тисячі осіб

27.01.2016 · 10:51 · Просмотров - 623

Протягом 2015 року з установ виконання покарань Запорізької області звільнено 1550 осіб. Умовно-дострокове звільнення отримали 946 засуджених

Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким була застосована до 80 осіб.

«Стосовно всіх звільнених у встановленому порядку направлена інформація до територіальних органів внутрішніх справ для реєстрації та постановки на облік. Майже половина зі звільнених осіб працевлаштувались, 5,4% звільнених зареєструвались у центрах зайнятості», - зазначив заступник начальника управління ДПтС України в Запорізькій області Вадим Книш.

Одним із пріоритетних завдань персоналу установ виконаня покарань є забезпечення засуджених основними документами -  паспортами, ідентифікаційними кодами. Так, впродовж минулого року оформлено та видано паспорт громадянина України 458 засудженим (262 – замість втрачених, 52 – вперше, 144-у зв’язку із обміном).

За результатами запитів до органів слідства та суду повернуто 121 вилучений паспорт засуджених.

Відповідно до чинного законодавства в установах області забезпечується право засуджених до позбавлення волі на пенсійне забезпечення.На теперішній час пенсію отримує 21 засуджений.

За звітний період органами пенсійного фонду України призначено пенсію 8 засудженим. Відмовлено у призначенні пенсії 4 засудженим, які не мають страхового стажу 15 років, необхідного для призначення пенсії.
Новости Бердянска
сегодня, 13 июня, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 10 - 13 Июня

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Акція "Чарівне додавання"
Акція "Чарівне додавання"

 01 - 14 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Турнір зі стендової стрільби
Турнір зі стендової стрільби

 15 Июня

 8:00

 на стрілецькому стенді

Подробная афиша