Засудженим Бердянської виправної колонії (№77) організували екскурсію містом

04.05.2016 · 10:51 · Просмотров - 1947

30 квітня 2016 року засудженим дільниці соціальної реабілітації Бердянської колонії (№77) організували прогулянку по визначних пам'ятках міста Бердянськ.

Засуджених супроводжували співробітники виправної установи, які ознайомили хлопців з історією міста Бердянська, показали пам'ятки розташовані поблизу Набережної.

Даний захід було приурочено до травневих свят і стало приємним сюрпризом. Хлопці змогли побачити велику кількість пам'ятників: бичку-годувальнику, сантехніку Михайлу, соняшнику, торпедному кораблю і багато іншого. Змусила замислитися скульптура «Жаба, яка душить» з підписом «Заздрість - порок». Багато лавок на набережній Бердянська оформлені у вигляді тварин, що приємно порадувало засуджених. Під час всього заходу відчувався радісний настрій хлопців і відпочинок від повсякденних буднів.

«Прогулянка засуджених, в черговий раз дозволила усвідомити їм те, як важливо знайти своє місце в житті і чи варто ризикувати майбутнім заради порушення закону», - зазначив заступник начальника установи майор внутрішньої служби Сергій Чуваков.
Новости Бердянска
сегодня, 14 июня, пятница
вчера, 13 июня, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Акція "Чарівне додавання"
Акція "Чарівне додавання"

 01 - 14 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Турнір зі стендової стрільби
Турнір зі стендової стрільби

 15 Июня

 8:00

 на стрілецькому стенді

Турнір з вільної боротьби
Турнір з вільної боротьби

 13 - 15 Июня

 с 10:00

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша